Je bent nog niet ingelogd
Reolink Argus B360 4K
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Reolink Argus B360 4K is een compacte IP-camera met 4K-resolutie (3840 x 2160 pixels) die gedetailleerde beelden opneemt. De camera ondersteunt Wi-Fi-verbinding voor eenvoudige installatie en beschikt over wandmontage-opties. Met nachtvisie kunt u ook in donkere omgevingen bewaken. De camera werkt met 15 frames per seconde en biedt flexibele monitoringsmogelijkheden voor zowel binnenshuis als buitenshuis gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Reolink |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Framerate | 15 FPS |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 6975253983155 |
| Vendorcode | ARGUS SERIES B360 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 6000 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Bereik bitsnelheid | 64 - 4096 Kbit/s |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 105 ° |
| Kijkhoek verticaal | 55 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Totaal aantal megapixels | 8 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA2 |
| Systeemfuncties intelligente videobewaking (IVS) | Menselijke detectie, Detectie van huisdieren, Voertuigdetectie |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Kogel (vorm) |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Batterijen, Zonne-energie |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd licht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 191 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Gewicht | 431 gram |
| Hoogte | 75 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bewegingssensortechnologie | Passieve infraroodsensor (PIR) |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Kijkhoek diagonaal | 125 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Videocompressieformaten | H.265 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood wavelength | 850 nm |
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 10 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal verlichtingen LEDS | 8 |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde netwerkprotocollen | SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Virtuele assistent | Google Assistant |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 15 FPS |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6975253983155 |
| Vendorcode | ARGUS SERIES B360 |
| Artikelnr | 960438 |
| Merk | Reolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Stream Perfecte 4K,
Van Dag tot Nacht
Zie elk detail met deze 4K batterijaangedreven camera, of je nu je huis, tuin of bedrijf in de gaten houdt. Voorzien van spotlights, levert het live beelden in full-color, dag en nacht. Zwart-wit nachtzicht ondersteund door IR LED's is ook beschikbaar.
Blijf verbonden met
5/2.4GHz wifi
Vergeleken met camera's die single-band wifi ondersteunen, biedt de Argus Series B360 bliksemsnelle gegevensoverdracht en verbeterde netwerkstabiliteit, dankzij de 5/2.4 GHz dual-band wifi.
Standalone lokale opslag
Argus Serie B360 biedt een standalone beveiligingsoplossing met een microSD-kaartsleuf die tot 128GB opslag ondersteunt, zonder dat je een basisstation nodig hebt. Je kunt dus genieten van het gemak om je bewegingsopnames lokaal op te slaan en deze op elk moment te bekijken om ze af te spelen.
*Je kunt er ook voor kiezen om bewegingsopnames op te slaan in de Reolink Cloud.
Van Dag tot Nacht
Zie elk detail met deze 4K batterijaangedreven camera, of je nu je huis, tuin of bedrijf in de gaten houdt. Voorzien van spotlights, levert het live beelden in full-color, dag en nacht. Zwart-wit nachtzicht ondersteund door IR LED's is ook beschikbaar.
Blijf verbonden met
5/2.4GHz wifi
Vergeleken met camera's die single-band wifi ondersteunen, biedt de Argus Series B360 bliksemsnelle gegevensoverdracht en verbeterde netwerkstabiliteit, dankzij de 5/2.4 GHz dual-band wifi.
Standalone lokale opslag
Argus Serie B360 biedt een standalone beveiligingsoplossing met een microSD-kaartsleuf die tot 128GB opslag ondersteunt, zonder dat je een basisstation nodig hebt. Je kunt dus genieten van het gemak om je bewegingsopnames lokaal op te slaan en deze op elk moment te bekijken om ze af te spelen.
*Je kunt er ook voor kiezen om bewegingsopnames op te slaan in de Reolink Cloud.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯