Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Tapo C660 Turret Solar Kit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
De TP-Link Tapo C660 Turret Solar Kit is een draadloze IP-camera met 4K-videoweergave in 3840 x 2160 pixels resolutie. Deze compacte camera biedt flexibele montage- opties met zowel plafond- als wandmontage mogelijkheden. Met Wi-Fi-connectiviteit en ingebouwde nachtvisie kunt u 24/7 bewakingsbeelden vastleggen. De camera werkt op zonne-energie, waardoor regelmatig opladen overbodig wordt. Met een framerate van 20 FPS levert deze camera vloeiende beeldopnames voor betrouwbare thuisbewaking.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Framerate | 20 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 8885020624199 |
| Vendorcode | TAPO C660 KIT |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 88 ° |
| Kijkhoek verticaal | 45 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Totaal aantal megapixels | 8 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde sirene | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES, SSL/TLS, WPA, WPA2-PSK |
| Type waarschuwingsnotificatie | Tekstwaarschuwingsbericht |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | BSMI, CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), KC, NCC, RCM, VCCI |
| Certificering | CB, CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, JFR,VCCI,NCC, BSMI, NTRA, IP65 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | Systeem |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Bullet |
| Geschikt voor | Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energievoorziening | Netvoeding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 185 mm |
| Diepte | 147 mm |
| Hoogte | 75 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Digitale zoom | 18x |
| Kijkhoek diagonaal | 105 ° |
| Maximum aperture number | 1, 6 |
| Vaste focale lengte | 4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Videocompressieformaten | H.264 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood wavelength | 850 nm |
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 12 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | ✓︎ |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android 4.4, Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 11.4, iOS 12, iOS 13, iOS 14.5, iOS 15, iOS 9.0, iOS 9.1, iOS 9.2, iOS 9.3 |
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Virtuele assistent | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 20 FPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8885020624199 |
| Vendorcode | TAPO C660 KIT |
| Artikelnr | 971528 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Ultra heldere beelden in 4K: de camera biedt een resolutie van 4K 8 MP en 18 x digitale zoom voor een uitzonderlijke helderheid.
360° AI-detectie: de camera biedt een bereik van 360° en identificeert en volgt nauwkeurig personen, huisdieren en voertuigen.
Opladen via zonne-energie, en 10.000 mAh accu: bewaak moeiteloos de door jou gewenste gebieden en wees niet meer afhankelijk van een stopcontact.
24/7 continue opname: de camera ondersteunt 24/7 continue opname, zelfs zonder DC-voeding. Zie elk moment wat er gebeurt.
Nachtzicht in kleur met sterrenlichtsensor: legt heldere beelden vast bij slechte lichtomstandigheden. Verbeter de beveiliging met een F1.6-lens, sterrenlichtsensor en spotlampen.
360° AI-detectie: de camera biedt een bereik van 360° en identificeert en volgt nauwkeurig personen, huisdieren en voertuigen.
Opladen via zonne-energie, en 10.000 mAh accu: bewaak moeiteloos de door jou gewenste gebieden en wees niet meer afhankelijk van een stopcontact.
24/7 continue opname: de camera ondersteunt 24/7 continue opname, zelfs zonder DC-voeding. Zie elk moment wat er gebeurt.
Nachtzicht in kleur met sterrenlichtsensor: legt heldere beelden vast bij slechte lichtomstandigheden. Verbeter de beveiliging met een F1.6-lens, sterrenlichtsensor en spotlampen.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯