Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Tapo C425 2-Pack
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
De TP-Link Tapo C425 2-Pack biedt twee geavanceerde IP-camera's met 2K-resolutie van 2560 x 1440 pixels en 30 FPS voor heldere beeldkwaliteit. Beide camera's beschikken over Wi-Fi-connectiviteit en nachtvisie voor 24/7-bewaking. Ze zijn flexibel in te installeren met ondersteuning voor zowel plafond- als wandmontage. Deze set is geschikt voor residentiële en kleine commerciële toepassingen die betrouwbare surveillance nodig hebben.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Aantal cameras | 2 |
| Video resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Framerate | 30 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| EAN | 4895252503586 |
| Vendorcode | TAPO C425(2-PACK) |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
TP-Link Tapo C425
Kleur Product:
Wit
Wi-Fi:
Ja
Aantal cameras:
1
Bekijk vergelijking
€ 129,00
TP-Link Tapo C425 + Solar Kit
Kleur Product:
Wit
Wi-Fi:
Ja
Aantal cameras:
1
Bekijk vergelijking
€ 150,95
TP-Link Tapo C425 2-Pack
Kleur Product:
Wit
Wi-Fi:
Ja
Aantal cameras:
2
Bekijk vergelijking
Huidig
TP-Link Tapo C425 4-Pack
Kleur Product:
Wit
Wi-Fi:
Ja
Aantal cameras:
4
Bekijk vergelijking
€ 389,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Totaal aantal megapixels | 4 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau sirene | 94 dB |
| Ingebouwde sirene | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES, SSL/TLS, WPA, WPA2-PSK |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 2 |
| Field of view (FOV) hoek | 150° |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Progressive scan | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | Systeem |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Kogel (vorm) |
| Geschikt voor | Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroomuitvoer (ampère) | 2 A |
| Stroomuitvoer (volt) | 5 |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd licht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 116.2 mm |
| Diepte | 64.8 mm |
| Gewicht | 235 gram |
| Hoogte | 64.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Montagebeugels meegeleverd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Digitale zoom | 12x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood wavelength | 850 nm |
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 15 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max) | 72.2 Mbit/s |
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde netwerkprotocollen | TCP/IP, DHCP, ICMP, DNS, NTP, HTTPS, TCP, UDP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kanaalbandbreedte | 2400 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 30 FPS |
| Ondersteunde grafische resoluties | 2560 x 1440 |
| Ondersteunde videoformaten | H.264 |
| Ondersteunde video-modi | 1440p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4895252503586 |
| Vendorcode | TAPO C425(2-PACK) |
| Artikelnr | 972433 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯