Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Tapo C560-WS Turret
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
De TP-Link Tapo C560-WS Turret is een veelzijdige IP-camera met 4K-resolutie van 3840 x 2160 pixels voor scherpe beeldkwaliteit. Deze camera ondersteunt zowel plafond- als wandmontage, wat flexibele installatieopties biedt. Met ingebouwde Wi-Fi-connectiviteit integreert de camera eenvoudig in uw netwerk. De nachtvisie-functionaliteit maakt bewaking in donkere omgevingen mogelijk, waardoor deze camera geschikt is voor 24/7-surveillance in zowel binnenruimtes als buitenomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 1210002602679 |
| Vendorcode | TAPO C560WS |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 27 mm (1 / 27") |
| Totaal aantal megapixels | 8 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau sirene | 99 dB |
| Indeling van menselijke en voertuigdoelen | ✓︎ |
| Ingebouwde sirene | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES, SSL/TLS |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Field of view (FOV) hoek | 88° |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Bulb |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100-240 V |
| Stroomuitvoer (ampère) | 1 A |
| Stroomuitvoer (volt) | 12 |
| PoE ondersteuning | DC |
| Energievoorziening | Netvoeding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 147.4 mm |
| Diepte | 74.7 mm |
| Hoogte | 165.4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diafragmaopening (thermische module) | 1, 6 |
| Digitale zoom | 18x |
| Vaste focale lengte | 4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videocompressieformaten | H.264 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood wavelength | 850 nm |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal verlichtingen LEDS | 2 |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 1210002602679 |
| Vendorcode | TAPO C560WS |
| Artikelnr | 973443 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet