Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Tapo C400 bewakingscamera Kogel (vorm) IP-beveiligingscamera Binnen & buiten 1920 x 1080 Pix
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (vrijdag)
❮
❯
1x
De TP-Link Tapo C400 is een compacte kogelvormige IP-beveiligingscamera geschikt voor binnen- en buitengebruik. Met een resolutie van 1920 x 1080 pixels biedt deze camera helder videobeelden. De camera beschikt over nachtvisie voor waarneming in donkere omgevingen en kan eenvoudig via Wi-Fi verbonden worden. Dankzij de wandmontageoptie is plaatsing flexibel mogelijk. Met een framerate van 15 FPS levert de camera vloeiende beelden. De Tapo C400 is ideaal voor basis bewakingsbehoeften in en rond uw woning of bedrijf.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Framerate | 15 FPS |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 8885021371115 |
| Vendorcode | TAPO C400 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 99.7 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Totaal aantal megapixels | 2 MP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau sirene | 70 dB |
| Ingebouwde sirene | ✓︎ |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, DOE, CEC, RCM, KC, NCC, BSMI, NTRA, IP65 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Kogel (vorm) |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| PoE ondersteuning | ✖︎ |
| Energievoorziening | Batterijen, Netvoeding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd licht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 81 mm |
| Diepte | 58.3 mm |
| Hoogte | 48 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Maximum aperture number | 1, 6 |
| Vaste focale lengte | 3,16 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Videocompressieformaten | H.264 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood wavelength | 850 nm |
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 105 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Werkt met Amazon Alexa | ✓︎ |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Werkt met de Google Assistent | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 15 FPS |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8885021371115 |
| Vendorcode | TAPO C400 |
| Artikelnr | 973944 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯