Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Tapo C545D Bolvormig IP-beveiligingscamera Buiten 2304 x 1296 Pixels Plafond/muur/paal
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
De TP-Link Tapo C545D is een bolvormige IP-beveiligingscamera speciaal ontworpen voor buitengebruik. Met een resolutie van 2304 x 1296 pixels levert deze camera gedetailleerde beelden. De camera kan flexibel gemonteerd worden aan het plafond, de muur of een paal, wat diverse installatiesituaties mogelijk maakt. Met nachtvisie functionaliteit biedt de C545D ook in donkere omstandigheden zichtbaarheid. De camera beschikt over een bedrade netwerkverbinding van 100 Mbps en een framerate van 15 FPS voor vloeiende videoweergave. Dit model is geschikt voor degenen die op zoek zijn naar een robuuste beveiligingsoplossing voor buitenomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 2304 x 1296 pixels |
| Framerate | 15 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 8885020629255 |
| Vendorcode | TAPO C545D |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Totaal aantal megapixels | 3 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Actieve ombevoegde demontage alarm | ✓︎ |
| Geluidsniveau sirene | 99 dB |
| Ingebouwde sirene | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES, SSL/TLS, WPA, WPA2-PSK, WPA3 |
| Privacybescherming | ✓︎ |
| Systeemfuncties intelligente videobewaking (IVS) | Menselijke detectie, Detectie van lijnoverschrijding, Detectie van huisdieren, Voertuigdetectie |
| Type waarschuwingsnotificatie | Snapshot-waarschuwingsbericht |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Progressive scan | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Waterbestendig |
| Vormfactor | Bolvormig |
| Geschikt voor | Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroomuitvoer (ampère) | 1 A |
| Stroomuitvoer (volt) | 12 |
| Stroomverbruik (typisch) | 5,3 W |
| PoE ondersteuning | DC |
| Energievoorziening | Netvoeding |
| Vermogensverbruik (max) | 11,2 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 114.6 mm |
| Diepte | 152.1 mm |
| Gewicht | 491 gram |
| Hoogte | 159.6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Boormal inbegrepen | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Inclusief verankering | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Waterdichte connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 3 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 2 |
| Brandpuntbereik | 2.53 - 6 mm |
| Kijkhoek diagonaal | 66.5 - 165.1° |
| Kijkhoek horizontaal | 57.3 - 137.6° |
| Kijkhoek verticaal | 31.7 - 73° |
| Maximum aperture number | 1, 6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Videocompressieformaten | H.264 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood wavelength | 850 nm |
| Kleur nachtzichtafstand | 29,9 m |
| LED-type | IR |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max) | 144 Mbit/s |
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Werkt met Amazon Alexa | ✓︎ |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Auto-tracking | ✓︎ |
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Werkt met de Google Assistent | ✓︎ |
| Wide Dynamic Range (WDR) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2304 x 1296 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde netwerkprotocollen | TCP/IP, DHCP, ICMP, DNS, NTP, HTTPS, TCP, UDP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 15 FPS |
| Ruisonderdrukkingstechnologie | 3D-ruisonderdrukking |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8885020629255 |
| Vendorcode | TAPO C545D |
| Artikelnr | 974442 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
