Je bent nog niet ingelogd
Reolink Argus-serie B440 - 4K-batterijcamera voor buiten, pan- en kantelfunctie, detectie van person
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Reolink Argus-serie B440 is een 4K-batterijcamera voor buitengebruik met geavanceerde beveiligingsfuncties. Deze camera biedt scherpe beelden in 3840 x 2160 pixelresolutie en beschikt over pan- en kantelfunctionaliteit voor flexibele bewaking. Met persoondetectie kunt u gerichte waarschuwingen ontvangen. De camera ondersteunt Wi-Fi-connectiviteit, werkt op batterijen en is uitgerust met nachtvisie. Geschikt voor zowel plafond- als wandmontage, ideaal voor verschillende beveiligingsscenario's.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Reolink |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Framerate | 15 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 6976930225247 |
| Vendorcode | B660-W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 20000 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 90 ° |
| Kijkhoek verticaal | 50 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Totaal aantal megapixels | 8 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA2, WPA3 |
| Systeemfuncties intelligente videobewaking (IVS) | Menselijke detectie, Detectie van huisdieren, Voertuigdetectie |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Bereik kantelhoek | 0 - 90° |
| Kantelfunctie camera | ✓︎ |
| Pan bereik | 0 - 355° |
| Vaste focus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Dome |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | ✖︎ |
| Energievoorziening | Batterijen, Zonne-energie |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 178 mm |
| Diepte | 151 mm |
| Gewicht | 853 gram |
| Hoogte | 102 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bewegingssensortechnologie | Passieve infraroodsensor (PIR) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Detectieafstand (groothoek) | 10 m |
| Focus | Handmatig |
| Kijkhoek diagonaal | 110 ° |
| Vaste focale lengte | 4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Videocompressieformaten | H.264, H.265 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type sensor (panorama-camera) | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Auto-tracking | ✓︎ |
| Controle camerapanning | ✓︎ |
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Vooraf ingestelde punten | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde netwerkprotocollen | SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 15 FPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6976930225247 |
| Vendorcode | B660-W |
| Artikelnr | 975047 |
| Merk | Reolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯