Je bent nog niet ingelogd
Reolink RP-PCB8M bewakingscamera Dome IP-beveiligingscamera Binnen & buiten 3840 x 2160 Pixels Muur
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
De Reolink RP-PCB8M is een professionele dome IP-beveiligingscamera geschikt voor binnen- en buitengebruik. Met een resolutie van 3840 x 2160 pixels biedt deze camera uiterst gedetailleerde beeldkwaliteit voor nauwkeurige bewaking. De camera registreert beelden met 25 frames per seconde voor vloeiende videoweergave. Uitgerust met nachtvisie functionaliteit, ziet u ook in duistere omgevingen helder. De wandmontage optie maakt installatie flexibel en discreet mogelijk. Dit alles-in-één beveiligingssysteem met één camera biedt een betrouwbare oplossing voor uw veiligheidsbehoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Reolink |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Framerate | 25 FPS |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 6978285031856 |
| Vendorcode | RP-PCB8M |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 105 ° |
| Kijkhoek verticaal | 56 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Totaal aantal megapixels | 8 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Field of view (FOV) hoek | 125° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP67 |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Bullet |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomuitvoer (ampère) | 1 A |
| Stroomuitvoer (volt) | 12 |
| Energievoorziening | DC, PoC |
| PoE ondersteuning | DC, PoC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 68 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Gewicht | 452 gram |
| Hoogte | 188 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Kijkhoek diagonaal | 125 ° |
| Vaste focale lengte | 2,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 30 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gebruikers | 20 gebruiker(s) |
| Alarm ingang/uitgang | ✖︎ |
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde netwerkprotocollen | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P, ONVIF |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Virtuele assistent | Google Assistant |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Lichtstroom | 700 lm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 25 FPS |
| Ondersteunde videoformaten | H.265, H.264 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6978285031856 |
| Vendorcode | RP-PCB8M |
| Artikelnr | 975998 |
| Merk | Reolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten