Je bent nog niet ingelogd
Reolink RP-PCT8M bewakingscamera Torentje IP-beveiligingscamera Binnen & buiten 3840 x 2160 Pixels M
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
De Reolink RP-PCT8M is een veelzijdige IP-beveiligingscamera geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik. Met een resolutie van 3840 x 2160 pixels levert deze toren-vormige camera gedetailleerde beelden op. De camera ondersteunt nachtvisie voor monitoring in donkere omstandigheden en kan eenvoudig aan de muur worden gemonteerd. Met een framerate van 25 FPS biedt het apparaat vloeiende video opnamen. Deze compacte bewakingsoplossing is ideaal voor residentiële en commerciële toepassingen waar hoogwaardige beeldkwaliteit en flexibiliteit vereist zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Reolink |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Framerate | 25 FPS |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 6978285031863 |
| Vendorcode | RP-PCT8M |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 105 ° |
| Kijkhoek verticaal | 56 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 7 mm (1 / 7") |
| Totaal aantal megapixels | 8 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP67 |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Turret |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomuitvoer (ampère) | 1 A |
| Stroomuitvoer (volt) | 12 |
| Energievoorziening | DC, PoC |
| PoE ondersteuning | DC, PoC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 526 gram |
| Lengte | 103,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Kijkhoek diagonaal | 125 ° |
| Vaste focale lengte | 2,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nachtkijker afstand | 30 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | Gigabit Ethernet, Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af |
| Niveau gebruikerstoegang | Beheerder, Gebruiker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gebruikers | 20 gebruiker(s) |
| Alarm ingang/uitgang | ✖︎ |
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde netwerkprotocollen | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P, ONVIF |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Virtuele assistent | Google Assistant |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter | 11,7 cm |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Lichtstroom | 700 lm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 25 FPS |
| Ondersteunde videoformaten | H.265, H.264 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6978285031863 |
| Vendorcode | RP-PCT8M |
| Artikelnr | 976004 |
| Merk | Reolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten