Je bent nog niet ingelogd
TP-Link TAPO C615F KIT bewakingscamera Dome IP-beveiligingscamera Buiten 2304 x 1296 Pixels Plafond/
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Nieuw
❮
❯
De TP-Link TAPO C615F is een IP-beveiligingscamera voor buiten in dome-uitvoering. Deze camera biedt een heldere beeldkwaliteit met een resolutie van 2304 x 1296 pixels en is geschikt voor dag- en nachtbewaking dankzij de nachtvisie functionaliteit. De camera kan flexibel worden gemonteerd, zowel aan het plafond als aan de wand. Het kit bevat een camera en de benodigde accessoires voor installatie. Dit compacte model is ideaal voor residentiële beveiligingsoplossingen en biedt een betrouwbare monitoringoplossing voor buitenruimtes.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 2304 x 1296 pixels |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 1210002606233 |
| Vendorcode | TAPO C615F KIT |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 10400 mAh |
| Oplaadbare batterij | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 84 ° |
| Kijkhoek verticaal | 44 ° |
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8") |
| Totaal aantal megapixels | 3 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslag Locatie | Cloud |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau sirene | 97 dB |
| Ingebouwde sirene | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SSL/TLS |
| Systeemfuncties intelligente videobewaking (IVS) | Menselijke detectie, Voertuigdetectie, Detectie van huisdieren, Moving object |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Bereik kantelhoek | 0 - 97° |
| Kantelfunctie camera | ✓︎ |
| Progressive scan | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, NCC, BSMI, JFR, VCCI, DOE, CEC, NTRA, KC, RCM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65 |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Dome |
| Geschikt voor | Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | Batterij/Accu |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd licht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 132.9 mm |
| Diepte | 161.1 mm |
| Hoogte | 82 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Digitale zoom | 12x |
| Kijkhoek diagonaal | 100 ° |
| Maximum aperture number | 1, 6 |
| Vaste focale lengte | 4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood wavelength | 850 nm |
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 10 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Controle camerapanning | ✓︎ |
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Wide Dynamic Range (WDR) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2304 x 1296 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 1210002606233 |
| Vendorcode | TAPO C615F KIT |
| Artikelnr | 977526 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
Nieuw
❮
❯