Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti G6 Pro 360 Dome IP-beveiligingscamera Binnen & buiten 3504 x 3504 Pixels Plafond/muur
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Ubiquiti G6 Pro 360 is een veelzijdige IP-beveiligingscamera geschikt voor binnen- en buitengebruik. Met een indrukwekkende resolutie van 3504 x 3504 pixels en 360 graden dekking biedt deze camera uitgebreide bewakingsmogelijkheden. De camera werkt met 24 FPS voor soepele beeldweergave en beschikt over nachtvisie voor 24-uurs monitoring. Flexibel installeerbaar via plafond- of wandmontage, deze camera integreert naadloos in uw beveiligingssysteem met 100 Mbps netwerkaansluiting.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| Aantal cameras | 1 |
| Framerate | 24 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 810177163237 |
| Vendorcode | UVC-G6-PRO-360-W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✓︎ |
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 180 ° |
| Kijkhoek verticaal | 180 ° |
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 1,6 mm (1 / 1.6") |
| Totaal aantal megapixels | 12 MP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Systeemfuncties intelligente videobewaking (IVS) | Menselijke detectie, Detectie van huisdieren, Voertuigdetectie |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Kantelfunctie camera | ✓︎ |
| Nachtmodus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), National Defense Authorization Act (NDAA) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| IK code | IK10 |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Veiligheidsfunties | Vandaalbestendig, Weerbestendig |
| Vormfactor | Dome |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomuitvoer (volt) | 37, 42.5, 48, 54, 57 |
| Energievoorziening | PoE+ |
| PoE ondersteuning | PoE+ |
| Vermogensverbruik (max) | 7,14 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 100 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 610 gram |
| Hoogte | 65.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Kijkhoek diagonaal | 180 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 15 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Controle camerapanning | ✓︎ |
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 3504 x 3504 Pixels |
| Processormodel | ARM Cortex-A53 |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter | 14,7 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit | Helderheid, Kleurdiepte, Contrast, HDR, Scherpte |
| Framerate | 24 FPS |
| Privézone maskeren | ✓︎ |
| Ruisonderdrukkingstechnologie | 2D-ruisonderdrukking, 3D-ruisonderdrukking |
| Tekstoverlay | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810177163237 |
| Vendorcode | UVC-G6-PRO-360-W |
| Artikelnr | 977712 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯