Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti G6 Pro Dome IP-beveiligingscamera Binnen & buiten 3840 x 2160 Pixels Plafond/muur
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Ubiquiti G6 Pro Dome IP-beveiligingscamera biedt professionele surveillance voor binnen- en buitengebruik. Met een resolutie van 3840 x 2160 pixels en 30 FPS levert deze camera scherpe beelden voor gedetailleerde monitoring. De camera ondersteunt zowel plafond- als wandmontage voor flexibele plaatsing. Met nachtvisie-functionaliteit werkt het toestel ook in donkere omgevingen. De bedrade netwerkverbinding via 100 of 1000 Mbps zorgt voor stabiele dataoverdracht. Ideaal voor zakelijke en residentiële beveiligingstoepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Framerate | 30 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 100, 1000 Mbps |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 810177164463 |
| Vendorcode | UVC-G6-Pro-Dome-B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 1,2 mm (1 / 1.2") |
| Totaal aantal megapixels | 8 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Indeling van menselijke en voertuigdoelen | ✓︎ |
| Systeemfuncties intelligente videobewaking (IVS) | Gezichtsherkenning, Detectie van huisdieren, Menselijke detectie |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Video recording | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), National Defense Authorization Act (NDAA) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| IK code | IK10 |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Dome |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomuitvoer (volt) | 42.5, 48, 54, 57 |
| Energievoorziening | PoE+ |
| PoE ondersteuning | PoE+ |
| Vermogensverbruik (max) | 15 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 100, 1000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 1200 gram |
| Hoogte | 108.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Kentekenplaatherkenning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Brandpuntbereik | 5.9 - 13.8 mm |
| Kijkhoek diagonaal | 134 - 52° |
| Kijkhoek horizontaal | 113.8 - 45.5° |
| Kijkhoek verticaal | 61.9 - 25.8° |
| Maximum aperture number | 2, 9 |
| Minimum aperture number | 1, 5 |
| Optische zoom | 2.36 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 40 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Processormodel | ARM Cortex-A53 |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter | 16,4 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit | Helderheid, Contrast, Scherpte, White balance |
| Framerate | 30 FPS |
| Ruisonderdrukkingstechnologie | 2D-ruisonderdrukking, 3D-ruisonderdrukking |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810177164463 |
| Vendorcode | UVC-G6-Pro-Dome-B |
| Artikelnr | 978018 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯