Je bent nog niet ingelogd
Reolink Altas B630 Doos IP-beveiligingscamera Binnen & buiten 2560 x 1440 Pixels Muur
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
De Reolink Atlas B630 is een compacte box-camera voor binnen- en buitengebruik met hoge beeldkwaliteit. Met een resolutie van 2560 x 1440 pixels biedt deze camera scherpe details voor effectieve bewaking. De camera werkt met 15 beelden per seconde en is geschikt voor wandmontage, wat flexibele plaatsing in uw beveiligingssysteem mogelijk maakt. Dit model is een betrouwbare keuze voor residentiële en commerciële toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Reolink |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Framerate | 15 FPS |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 6978285031610 |
| Vendorcode | BWB2K01SP |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 105 ° |
| Kijkhoek verticaal | 55 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde sirene | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65, IP66 |
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Veiligheidsfunties | Stofdicht, Waterbestendig |
| Vormfactor | Doos |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | Batterij/Accu, zonne-energie |
| Energievoorziening | Batterijen, Zonne-energie |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd licht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 126 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Gewicht | 554 gram |
| Hoogte | 76 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Kijkhoek diagonaal | 122 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Virtuele assistent | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 15 FPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6978285031610 |
| Vendorcode | BWB2K01SP |
| Artikelnr | 978371 |
| Merk | Reolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯