Je bent nog niet ingelogd
Reolink Go Series G440 Dome IP-beveiligingscamera Binnen & buiten 3840 x 2160 Pixels Muur
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
De Reolink Go Series G440 is een compacte dome IP-beveiligingscamera geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik. Met een resolutie van 3840 x 2160 pixels en 15 FPS levert deze camera gedetailleerde beelden. De camera is voorzien van nachtvisie voor rondklok bewaking en kan eenvoudig aan de wand worden gemonteerd. Dit model biedt een praktische oplossing voor huishoudens en kleine bedrijven die willen investeren in professionele videobewaking. De dome-vormige behuizing zorgt voor een discreet uiterlijk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Reolink |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Framerate | 15 FPS |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 6975253983261 |
| Vendorcode | B4GPT4K04 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 6000 mAh |
| Oplaadbare batterij | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 90 ° |
| Kijkhoek verticaal | 47 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Totaal aantal megapixels | 8 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Systeemfuncties intelligente videobewaking (IVS) | Menselijke detectie, Voertuigdetectie |
| Type waarschuwingsnotificatie | E-mail, Pushmelding |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Bereik kantelhoek | 0 - 140° |
| Pan bereik | 0 - 355° |
| Vaste focus | ✓︎ |
| Video recording | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP64 |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Vormfactor | Dome |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | Batterij/Accu, zonne-energie, USB |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd licht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 496 gram |
| Hoogte | 122 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bewegingssensortechnologie | Passieve infraroodsensor (PIR) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal sensoren | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Digitale zoom | 16x |
| Kijkhoek diagonaal | 110 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Videocompressieformaten | H.265 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood wavelength | 850 nm |
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 10 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3G standaarden | HSPA+, UMTS, WCDMA |
| 4G standaarden | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Generatie mobiel internet | 4G |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal verlichtingen LEDS | 2 |
| Mobiele netwerkverbinding | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✖︎ |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PTZ control (Pan/Tilt/Zoom) | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Virtuele assistent | Google Assistant |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter | 9,8 cm |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 15 FPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6975253983261 |
| Vendorcode | B4GPT4K04 |
| Artikelnr | 978372 |
| Merk | Reolink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten