Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti Networks LTU Rocket 675,84 Mbit/s Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Ubiquiti Networks LTU Rocket is een krachtige draadloze toegangspoort met een snelheid tot 675,84 Mbit/s. Met 5GHz-ondersteuning en één LAN-poort biedt dit model flexibele connectiviteit. Het apparaat is voorzien van PoE+-ondersteuning, waardoor het eenvoudig te installeren is zonder extra stroomvoorziening. Deze Ubiquiti Rocket is een veelzijdige oplossing voor betrouwbare draadloze netwerkverbindingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| Wi-Fi Frequentieband | 5GHz |
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| PoE Standaard | PoE+ 802.3at (type 2)(30W) |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
| EAN | 817882029438 |
| Vendorcode | LTU-Rocket |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting antenne | RP-SMA |
| Soort antenne | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA2-PSK |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 18 - 54 V |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Vermogensverbruik (max) | 15 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 82 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Gewicht | 468 gram |
| Hoogte | 244 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentieband | 4.9 - 6.2 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 5GHz |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 675,84 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| PoE Standaard | PoE+ 802.3at (type 2)(30W) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid draadloos (max) | 676 Mbit/s |
| Maximum outdoorbereik | 100000 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 817882029438 |
| Vendorcode | LTU-Rocket |
| Artikelnr | 288106 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯