Je bent nog niet ingelogd
Mikrotik GrooveA 52 ac Wit Power over Ethernet (PoE)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De MikroTik GrooveA 52 ac Wit is een veelzijdige draadloze toegangspoort die Wi-Fi 5 (802.11ac) ondersteunt op de 2,4 GHz- en 5 GHz-frequentiebanden. Met een bekabelde snelheid van maximaal 1000 Mbps en Power over Ethernet (PoE) ondersteuning, biedt dit compacte apparaat een robuuste en betrouwbare netwerkoplossing voor thuis- of kleine bedrijfsomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MikroTik |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
| EAN | 5711783895107 |
| Vendorcode | RBGROOVEGA-52HPACN |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting antenne | N-type |
| Versterking antenne (max) | 6 dBi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 10 - 30 V |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Vermogensverbruik (max) | 5 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 44 mm |
| Hoogte | 177 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Inclusief PoE-adapter | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugen | 64 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Flash memory | 16 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief besturingssysteem | RouterOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plaatsing | Paal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5711783895107 |
| Vendorcode | RBGROOVEGA-52HPACN |
| Artikelnr | 908752 |
| Merk | MikroTik |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯