Je bent nog niet ingelogd
TP-LINK EAP670 draadloos toegangspunt (WAP) 5400 Mbit/s Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De TP-LINK EAP670 is een modern WiFi 6 toegangspunt dat snelle en betrouwbare draadloze connectiviteit biedt op zowel 2.4GHz als 5GHz frequentiebanden. Met een gecombineerde WiFi-snelheid van 5400 Mbit/s is het geschikt voor drukke netwerkomgevingen. Het apparaat beschikt over een gigabit LAN-poort en ondersteunt PoE+ voeding voor gemakkelijke installatie. Dankzij de Wi-Fi 6-technologie biedt het improved efficiency en capacity voor meerdere apparaten. Het compacte witte design maakt het geschikt voor kantoor- en bedrijfsomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Snelheid bedraad | 2500 Mbps |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| PoE Standaard | PoE+ 802.3at (type 2)(30W) |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2022 |
| EAN | 4897098687154 |
| Vendorcode | EAP670 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antennes | 6 x |
| Soort antenne | Intern |
| Type antennerichting | Omni-directioneel |
| Versterking antenne (max) | 5 dBi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Quality of Service (QoS) | ✓︎ |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal SSID-ondersteuningen | 16 |
| Access Control List (ACL) | ✓︎ |
| Service Set Identifier (SSID) functies | Multiple SSIDs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | IP67 |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Stroom | 1.5 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 243 mm |
| Diepte | 243 mm |
| Hoogte | 64 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentieband | 2.4 - 5 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 4804 Mbit/s |
| Zendvermogen (CE) | <20 dBm(2.4 GHz, EIRP); <23 dBm(5 GHz, band1 & band2, EIRP); <30 dBm(5 GHz, band3, EIRP) |
| Zendvermogen (FCC) | <25 dBm (2.4 GHz); <28 dBm (5 GHz) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 2500 Mbps |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| PoE Standaard | PoE+ 802.3at (type 2)(30W) |
| Rate limiting | ✓︎ |
| VLAN=ondersteuning | ✖︎ |
| Web-gebaseerd management | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatische kanaalselectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gebruikers | 250 gebruiker(s) |
| Bandbreedteaansturing | ✓︎ |
| BeamForming | ✓︎ |
| Draadloze isolatie | ✓︎ |
| Snelheid draadloos (max) | 5400 Mbit/s |
| MIMO | ✓︎ |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | ✓︎ |
| Upgraden van firmware mogelijk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatisch scannen kanalen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plaatsing | Muur, Plafond |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4897098687154 |
| Vendorcode | EAP670 |
| Artikelnr | 921524 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



