Je bent nog niet ingelogd
TP-Link TL-WA3001 draadloos toegangspunt (WAP) 2402 Mbit/s Zwart Power over Ethernet (PoE)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
De TP-Link TL-WA3001 is een krachtig draadloos toegangspunt (WAP) met Wi-Fi 6-technologie. Met snelheden tot 2402 Mbps over de 2,4 GHz- en 5 GHz-frequentiebanden biedt het uitstekende draadloze connectiviteit. De ingebouwde Power over Ethernet (PoE+)-ondersteuning maakt eenvoudige installatie mogelijk zonder extra stroomaansluitingen. Met één gigabit-Ethernet-poort is het een veelzijdige oplossing voor thuis- en kleine kantooromgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| PoE Standaard | PoE+ 802.3at (type 2)(30W) |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| EAN | 4897098688021 |
| Vendorcode | TL-WA3001 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antennes | 4 x |
| Soort antenne | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Quality of Service (QoS) | ✓︎ |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SNMP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3 |
| Service Set Identifier (SSID) functies | Multiple SSIDs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DC voltage bereik | 48 V |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Stroom | 0.375 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 165 mm |
| Hoogte | 43.6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Inclusief PoE-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentieband | 2.4 - 5 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 2402 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| PoE Standaard | PoE+ 802.3at (type 2)(30W) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | Passive PoE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Snelheid draadloos (max) | 2402 Mbit/s |
| Ondersteunde protocollen | IPv4, IPv6 |
| Wifi Multimedia (WMM)/(WME) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DHCP client | ✓︎ |
| DHCP server | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Plaatsing | Desktop |
| WPS | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4897098688021 |
| Vendorcode | TL-WA3001 |
| Artikelnr | 956311 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯