Je bent nog niet ingelogd
TP-Link EAP215-Bridge KIT 867 Mbit/s Wit Power over Ethernet (PoE)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
1x
De TP-Link EAP215-Bridge KIT biedt robuuste draadloze connectiviteit met ondersteuning voor dual-band Wi-Fi op 2.4GHz en 5GHz. Dit accesspoint beschikt over drie LAN-poorten voor bedrade verbindingen tot 1000 Mbps en ondersteunt 24V passief PoE-voeding, waardoor installatie zonder aparte stroomkabel mogelijk is. Met een maximale Wi-Fi-snelheid van 867 Mbit/s en moderne netwerkstandaarden levert deze TP-Link-oplossing een betrouwbare uitbreiding van uw draadloze netwerk voor zowel kantoor- als zakelijke omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| PoE Standaard | 24V Passief PoE |
| Aantal LAN poorten | 3 |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 4895252502565 |
| Vendorcode | EAP215-BRIDGE KIT |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | 2x2 |
| Versterking antenne (max) | 14 dBi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Quality of Service (QoS) | ✓︎ |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| MAC adres filtering | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne-ontwerp | Intern |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Type product | Netwerkbrug |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-band | Single-band (5 GHz) |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max) | 867 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Type stroombron | DC, Power over Ethernet (PoE) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Interfacetype Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 224 mm |
| Diepte | 79 mm |
| Hoogte | 60 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC |
| PoE+ injector(en) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentieband | 5 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| PoE Standaard | 24V Passief PoE |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 24 V |
| Web-gebaseerd management | ✓︎ |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montagewijze | Paal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal LAN poorten | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid draadloos (max) | 867 Mbit/s |
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DC voltage input | 12 V |
| Maximaal bereik | 5000 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4895252502565 |
| Vendorcode | EAP215-BRIDGE KIT |
| Artikelnr | 959760 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



