Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Omada EAP650 D120-Outdoor 3000 Mbit/s Wit Power over Ethernet (PoE)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De TP-Link Omada EAP650 D120-Outdoor is een professionele outdoor accesspoint met Wi-Fi 6 technologie die datasnelheden tot 3000 Mbps ondersteunt. Dit apparaat werkt op de 2.4GHz en 5GHz frequentiebanden en biedt draadloze connectiviteit voor uitgebreide netwerkomgevingen. Met één gigabit LAN-poort en ondersteuning voor Power over Ethernet via 48V Passief PoE en PoE+ 802.3at zorgt het voor flexibele installatiemogelijkheden zonder extra stroomvoorziening nodig te hebben. Het weerbestendige ontwerp maakt het geschikt voor buitentoepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| PoE Standaard | 48V Passief PoE, PoE+ 802.3at (type 2)(30W) |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 8885020625066 |
| Vendorcode | EAP650 D120-OUTDOOR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antennes | 4 x |
| Soort antenne | Intern |
| Type antennerichting | Directioneel |
| Versterking antenne (max) | 10 dBi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| MAC adres filtering | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SNMP, SNMPv2, SNMPv3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 48 V |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 207.5 mm |
| Hoogte | 58 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentieband | 2.4 - 5 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| E-plane (3 dB straalbreedte) | 30° |
| H-plane (3 dB straalbreedte) | 120° |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 2402 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| PoE Standaard | 48V Passief PoE, PoE+ 802.3at (type 2)(30W) |
| Virtuele LAN-functies | SSID-based VLAN assignment |
| VLAN=ondersteuning | ✓︎ |
| Web-gebaseerd management | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatische kanaalselectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | Passive PoE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gebruikers | 250 gebruiker(s) |
| Airtime Fairness (ATF) | ✓︎ |
| Bandbreedteaansturing | ✓︎ |
| Snelheid draadloos (max) | 3000 Mbit/s |
| Maximum indoorbereik | 500 m |
| MIMO | ✓︎ |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plaatsing | Muur, Plafond |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8885020625066 |
| Vendorcode | EAP650 D120-OUTDOOR |
| Artikelnr | 970830 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯