Je bent nog niet ingelogd
TP-Link Omada EAP603-Outdoor 1800 Mbit/s Wit Power over Ethernet (PoE)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De TP-Link Omada EAP603-Outdoor is een professionele outdoor accesspoint met Wi-Fi 6 technologie. Het apparaat biedt draadloze verbindingen op zowel 2.4GHz als 5GHz frequentiebanden en ondersteunt snelheden tot 1800 Mbit/s. Dankzij Power over Ethernet (PoE+) kunnen installaties worden vereenvoudigd zonder aparte stroomvoorziening. Met één gigabit LAN-poort en robuuste outdoor-behuizing is dit apparaat geschikt voor bedrijfsomgevingen die betrouwbare netwerkconnectiviteit vereisen in externe locaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| PoE Standaard | PoE+ 802.3at (type 2)(30W) |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 1210002605731 |
| Vendorcode | EAP603-OUTDOOR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antennes | 4 x |
| Soort antenne | Intern & extern |
| Type antennerichting | Omni-directioneel |
| Versterking antenne (max) | 5 dBi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal SSID-ondersteuningen | 16 |
| Access Control List (ACL) | ✓︎ |
| IP-adresfilter | ✓︎ |
| MAC adres filtering | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | EAP, EAP-FAST, EAP-GTC, EAP-MD5, EAP-PEAP, EAP-SIM, EAP-TLS, EAP-TTLS, PEAP, PPSK, SNMP, SSH, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise, WPA2-Personal, WPA3-Enterprise, WPA3-Personal |
| Service Set Identifier (SSID) functies | Multiple SSIDs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | IP65, IP66 |
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DC voltage bereik | 42.5 - 57 V |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Stroom | 0.36 A |
| Vermogensverbruik (max) | 4,8 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 230 mm |
| Diepte | 207.5 mm |
| Hoogte | 69.7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief PoE-adapter | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 573 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 1201 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| PoE Standaard | PoE+ 802.3at (type 2)(30W) |
| Toegang voor gasten | ✓︎ |
| Web-gebaseerd management | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | Passive PoE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid draadloos (max) | 1800 Mbit/s |
| Maximum outdoorbereik | 300 m |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plaatsing | Muur, Paal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 1210002605731 |
| Vendorcode | EAP603-OUTDOOR |
| Artikelnr | 973940 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
❮
❯
❮
❯