Je bent nog niet ingelogd
Zyxel NWA240BE Wit Power over Ethernet (PoE)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Zyxel NWA240BE is een geavanceerde Wi-Fi 7 accesspoint die ondersteuning biedt voor de meest recente draadloze standaard. Dit apparaat werkt op drie frequentiebanden: 2.4GHz, 5GHz en 6GHz, wat flexibiliteit en brede dekking biedt. Met een bedrade verbindingssnelheid van 10000 Mbps beschikt het over een snelle netwerk-interface. De accesspoint ondersteunt Power over Ethernet volgens de PoE+ standaard (802.3at, 30W), waardoor installatieflexibiliteit wordt vergroot. Met één LAN-poort is het apparaat geschikt voor diverse netwerkomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Zyxel |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz, 6GHz |
| Snelheid bedraad | 10000 Mbps |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| PoE Standaard | PoE+ 802.3at (type 2)(30W) |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| EAN | 4718937652129 |
| Vendorcode | NWA240BE-EU0101F |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output current | 3 A |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Spanning | 15 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 270 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 848 gram |
| Hoogte | 47 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz, 6GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 10000 Mbps |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| PoE Standaard | PoE+ 802.3at (type 2)(30W) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✖︎ |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| MIMO | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plaatsing | Muur, Plafond |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718937652129 |
| Vendorcode | NWA240BE-EU0101F |
| Artikelnr | 975402 |
| Merk | Zyxel |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯