Je bent nog niet ingelogd
Zyxel BE22000 22000 Mbit/s Wit Power over Ethernet (PoE)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Zyxel BE22000 is een geavanceerde Wi-Fi 7 accesspoint met een maximale theoretische snelheid van 22000 Mbit/s. Dit apparaat ondersteunt alle moderne Wi-Fi-frequentiebanden: 2.4GHz, 5GHz en 6GHz voor optimale connectiviteit. Met bedrade snelheden tot 10000 Mbps biedt het snelle netwerkintegratie. De accesspoint is voorzien van PoE++ ondersteuning volgens de 802.3bt standaard (type 3) met 60W vermogen, wat eenvoudige installatie mogelijk maakt zonder aparte stroomvoorziening. Met één Gigabit LAN-poort is het geschikt voor professionele netwerkomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Zyxel |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz, 6GHz |
| Snelheid bedraad | 1000, 2500, 10000 Mbps |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| PoE Standaard | PoE++ 802.3bt (type 3)(60W) |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 4718937651474 |
| Vendorcode | WBE665S-EU0102F |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | Intern |
| Versterking antenne (max) | 6 dBi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opdrachtregelinterface (CLI) | ✓︎ |
| Toegangspuntbeheer | L2-isolation, MAC filtering, Rogue AP detection |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | ETSI EN 300 328 ETSI EN 301 893 ETSI EN 303 687 EN 301 489-1 EN 301 489-17 EN55032 EN55035 EN61000-3-2/-3 EN60601-1-2 EN 62368-1 IEC 62368-1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | IP67 |
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DC voltage bereik | 24 - 48 V |
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 410 mm |
| Diepte | 410 mm |
| Gewicht | 4960 gram |
| Hoogte | 110 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz, 6GHz |
| Draadloze meshing | ✓︎ |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 1376 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 8646 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (6 GHz) | 11530 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 1000, 10000, 2500 Mbps |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| PoE Standaard | PoE++ 802.3bt (type 3)(60W) |
| VLAN=ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid ontvanger | -104 dBm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Auto Wireless Distribution System (WDS) | ✓︎ |
| Bandbreedteaansturing | ✓︎ |
| Snelheid draadloos (max) | 22000 Mbit/s |
| MIMO | ✓︎ |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | ✓︎ |
| Upgraden van firmware mogelijk | ✓︎ |
| Wifi Multimedia (WMM)/(WME) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelle roaming | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718937651474 |
| Vendorcode | WBE665S-EU0102F |
| Artikelnr | 978237 |
| Merk | Zyxel |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯