Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti Networks AM-V2G-TI antenne 17 dBi Sector antenna RP-SMA
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
De Ubiquiti Networks AM-V2G-TI is een sector-antenne ontworpen voor draadloze netwerktoepassingen. Met een versterking van 17 dBi biedt deze antenne uitstekende signaalsterkte voor middelafstandverbindingen. De antenne werkt in het frequentiebereik van 2.3 tot 2.6 GHz en is voorzien van een RP-SMA aansluiting. Dankzij het sectoriële stralingpatroon is deze antenne geschikt voor gerichte signaaloverdracht over een bepaald bereik, waardoor deze een populaire keuze vormt voor professionele wireless deployments.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| Antenne versterking | 17 dBi |
| Straling | Sector-antenne |
| Frequentieband | 2.3 - 2.6 GHz |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
| EAN | 4250605598433 |
| Vendorcode | AM-V2G-Ti |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting antenne | RP-SMA |
| Straling | Sector-antenne |
| Antenne versterking | 17 dBi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | EN 302 326 DN2 CE, FCC, IC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 773 mm |
| Diepte | 372 mm |
| Gewicht | 6400 gram |
| Hoogte | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedoeld voor | Buiten |
| Frequentieband | 2.3 - 2.6 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| E-plane (3 dB straalbreedte) | 60° |
| Geslacht connector | Mannelijk |
| Horizontale balk wijdte (2.4 GHz) | 4° |
| H-plane (3 dB straalbreedte) | 120° |
| Polarisatie | Dubbele polarisatie |
| Verticale balk wijdte (2.4 GHz) | 4° |
| Voltage Standing Wave Ratio (VSWR) | 1, 5:1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Muur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4250605598433 |
| Vendorcode | AM-V2G-Ti |
| Artikelnr | 249668 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten