Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 86286 antenne
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
De DeLOCK 86286 antenne is een veelzijdige oplossing voor draadloze netwerkconnectiviteit. Met een antenneversterking van 1 dBi en ondersteuning voor de 2,4 GHz- en 5 GHz-frequentiebanden, biedt deze antenne betrouwbare prestaties voor diverse Wi-Fi-toepassingen. Of je nu thuis of op kantoor bent, deze antenne kan je helpen om een stabiele en efficiënte draadloze verbinding te krijgen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Antenne versterking | 1 dBi |
| Frequentieband | 2.4 - 2.4835 / 5.15 - 5.875 GHz |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2019 |
| EAN | 4043619862863 |
| Vendorcode | 86286 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting antenne | MHF |
| Antenne versterking | 1 dBi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 20 mm |
| Diepte | 7 mm |
| Hoogte | 1.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentieband | 2.4 - 2.4835 / 5.15 - 5.875 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geslacht connector | Mannelijk |
| Snoerlengte | 0,25 m |
| Voltage Standing Wave Ratio (VSWR) | 2, 5 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11h, IEEE 802.11n |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 50 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619862863 |
| Vendorcode | 86286 |
| Artikelnr | 266589 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Beschrijving
Deze antenne van Delock maakt het mogelijk om de 2,4 GHz + 5 GHz WLAN-banden binnenshuis te gebruiken.
Technische details
- Aansluiting: 1 x I-PEX Inc., MHF® 4L stekker
- WLAN-standaard: WiFi 6, IEEE 802.11 ax/ac/a/h/b/g/n
- Frequentiebereik:
2400 - 2500 MHz
5150 - 5850 MHz - Bluetooth, WLAN 2,4/5,0 GHz, ZigBee 2,4 GHz, ISM
- Antenneversterking: 1 dBi
- VSWR: 2,5
- Impedantie: 50 Ohm
- Bedrijfstemperatuur: -10 °C ~ 55 °C
- Kleur: zwart
- Kabeltype: coaxiaal
- Kabeltype: 1.13
- Kabelkleur: zwart
- Kabeldiameter: ca. 1,13 mm
- Kabeldemping: 3,2 dB bij 2,4 GHz per meter
- Kleinste buigradius: 4,5 mm
- Afmetingen (LxBxH): ca. 20,00 x 7,00 x 1,90 mm
- Lengte inclusief verbindingsstukken (L): ca. 25 cm
Systeemvereisten
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
Vergelijkbare producten