Je bent nog niet ingelogd
Delock 88451 LTE-antenne SMA-stekker 1 - 4 dBi omnidirectioneel met kantelscharnier zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
De Delock 88451 is een LTE-antenne met SMA-stekker, ontworpen voor draadloze netwerkapplicaties. Deze omnidirectionele antenne biedt een versterking van 5 dBi en werkt in de frequentieband van 2.57 tot 2.62 GHz. Dankzij het kantelscharnier kan de antenne flexibel worden gepositioneerd voor optimale ontvangst. Met zijn compacte zwarte uitvoering is deze antenne geschikt voor diverse installatieomgevingen waar betrouwbare draadloze connectiviteit vereist is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Antenne versterking | 5 dBi |
| Straling | Omni-directioneel |
| Frequentieband | 2.57 - 2.62 GHz |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 4043619884513 |
| Vendorcode | 88451 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting antenne | RP-SMA |
| Straling | Omni-directioneel |
| Antenne versterking | 5 dBi |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 21.5 mm |
| Diepte | 21.5 mm |
| Hoogte | 137 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentieband | 2.57 - 2.62 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polarisatie | Verticale polarisatie |
| Voltage Standing Wave Ratio (VSWR) | 4, 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 50 ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619884513 |
| Vendorcode | 88451 |
| Artikelnr | 946877 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Beschrijving
Deze GSM/UMTS/LTE-antenne kan worden aangesloten op een GSM/UMTS/LTE-apparaat met SMA-interface, om signalen te verzenden en te ontvangen.
Technische details
- Connector: SMA-stekker
- Frequentiebereik:
790 - 960 MHz
1710 - 2170 MHz
2570 - 2620 MHz - Antenneversterking:
1,0 - 3,5 dBi bij 790 - 960 MHz
2,0 - 4,0 dBi bij 1710 - 2170 MHz
3,0 - 4,0 dBi bij 2570 - 2620 MHz - Impedantie: 50 Ohm
- Polarisatie: lineair, verticaal
- VSWR: 4,0
- Bedrijfstemperatuur: -10 °C ~ 55 °C
- Materiaal behuizing: ABS
- Kleur: zwart
- Lengte:
ca. 163,10 mm (met kantelscharnier)
ca. 137,00 mm (zonder kantelscharnier) - Diameter:
ca. 19,60 mm (boven)
ca. 21,60 mm (max.)
ca. 13,50 mm (SMA)
Systeem vereisten
- Apparaat met een vrije SMA-aansluiting
Pakketinhoud
- LTE-antenne
Pakket
- Detailhandelsdoos
Toon meer
Vergelijkbare producten