Je bent nog niet ingelogd
TP-Link RE405BE netwerkextender Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 dagen (zaterdag)
❮
❯
De TP-Link RE405BE is een moderne netwerkextender in wit design die is uitgerust met de nieuwste Wi-Fi 7 technologie voor snelle draadloze connectiviteit. Dit apparaat ondersteunt 5 GHz-frequenties en beschikt over één LAN-poort met een bedrade snelheid tot 2500 Mbps. Met WPS-functionaliteit is eenvoudige verbinding mogelijk. De extender is ontworpen om uw wifi-bereik uit te breiden en betere dekking in uw thuisnetwerk te bieden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Snelheid bedraad | 2500 Mbps |
| 5 GHz | ✓︎ |
| WPS | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 8885020627640 |
| Vendorcode | RE405BE(EU) |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antennas quantity | 4 |
| Soort antenne | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beveiliging | WPA, WPA-PSK2, WPA2, WPA3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | FCC, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Netwerkrepeater |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Simultaan dual-band | ✓︎ |
| 5 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 688 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 5764 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Interfacetype Ethernet LAN | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 80,6 mm |
| Diepte | 39 mm |
| Hoogte | 161 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid draadloos (max) | 5760 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 2500 Mbps |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| WPS | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8885020627640 |
| Vendorcode | RE405BE(EU) |
| Artikelnr | 1168148 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯