Je bent nog niet ingelogd
FRITZ!Box 5590 Fiber AON router
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
De FRITZ!Box 5590 Fiber AON router van FRITZ! is een geavanceerde netwerkoplossing voor glasvezelbereik. Deze router ondersteunt Wi-Fi 6 technologie met maximale snelheden tot 2400 Mbit/s draadloos en 2500 Mbps bedraad. Met vijf netwerkpoorten en dual-band connectiviteit op 2.4GHz en 5GHz biedt het flexibele verbindingsmogelijkheden. De Mesh-functionaliteit zorgt voor naadloze dekking in uw woning. WPS-ondersteuning vereenvoudigt de verbinding van apparaten. Het witte design past in elke interieuromgeving.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | FRITZ! |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Mesh | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 5 |
| Glasvezel | ✓︎ |
| Snelheid draadloos (max) | 2400 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 2500 Mbps |
| WPS | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Ethernet WAN | ✓︎ |
| Glasvezel | ✓︎ |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare antennes | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mesh | ✓︎ |
| MU-MIMO-technologie | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Firewall | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 5 GHz | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne-ontwerp | Intern |
| Introductie jaar | 2022 |
| Introductie maand | November |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | Stroom, WLAN, WPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| 6 GHz | ✖︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 1200 Mbit/s |
| Snelheid draadloos (max) | 2400 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 2400 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 2500 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 254 mm |
| Diepte | 191 mm |
| Gewicht | 625 gram |
| Hoogte | 63 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gast netwerk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Mediaserver | ✓︎ |
| Web-gebaseerd management | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Netwerkpoorten | 5 |
| USB aansluiting | USB Type-A |
| RJ-11 ports kwantiteit | 2 |
| USB-poort | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| MIMO | ✓︎ |
| Ouderlijk toezicht | ✓︎ |
| Upgraden van firmware mogelijk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DHCP client | ✓︎ |
| DHCP server | ✓︎ |
| DMZ support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| WPS | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4023125030130 |
| Vendorcode | 20003013 |
| Artikelnr | 1074283 |
| Merk | FRITZ! |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯