Je bent nog niet ingelogd
TP-Link AX3000 Dual-band Wi-Fi 6 3-Pack router
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
1x
De TP-Link AX3000 Dual-band Wi-Fi 6 3-Pack router biedt moderne draadloze connectiviteit met Wi-Fi 6 technologie. Dit meshsysteem werkt op 2.4GHz en 5GHz frequentiebanden en bereikt draadloze snelheden tot 3000 Mbit/s. Elk apparaat beschikt over drie netwerkpoorten voor bedrade verbindingen tot 1000 Mbps. De witte routers kunnen worden opgesteld om een uitgebreid dekkingsgebied te creëren. Dit 3-pack meshsysteem is geschikt voor huishoudens die betrouwbare en uitgebreide Wi-Fi dekking wensen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Mesh | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 3 |
| Snelheid draadloos (max) | 3000 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
| EAN | 4897098683019 |
| Vendorcode | Deco X55(3-pack) |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet WAN | ✓︎ |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare antennes | ✖︎ |
| Antennes | 2 x |
| Soort antenne | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Firmware kan geüpgraded worden via | Wizard voor automatische upgrade |
| Mesh | ✓︎ |
| MU-MIMO-technologie | ✓︎ |
| Quality of Service (QoS) | ✓︎ |
| Reset button | ✓︎ |
| Universal Plug and Play ( UPnP ) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Firewall | SPI firewall |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA2, WPA3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 5 GHz | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Certificering | CE, FCC, RoHS, RCM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| 6 GHz | ✖︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 574 Mbit/s |
| Snelheid draadloos (max) | 3000 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 2402 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 110 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Gewicht | 400 gram |
| Hoogte | 114 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal eenheden inbegrepen | 3 stuk(s) |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gast netwerk | ✓︎ |
| Dynamic DNS (DDNS) | ✓︎ |
| Functies voor ouderlijk toezicht | Bedtijd, Inhoudsfilter, Aangepaste profielen, Tijd met familie, Pause the Internet, Tijdcontroles, Time rewards, Wekelijkse/maandelijkse rapporten |
| Zendvermogen (CE) | 20 - 23 dBm |
| Zendvermogen (FCC) | 30 dBm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| IGMP snooping | ✓︎ |
| IGMP-proxy | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ad, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11az, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Supported WAN type | Dynamic IP Static IP PPPoE PPTP L2TP |
| Tag-based VLAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Netwerkpoorten | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Number of devices supported | 150 |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android 4.4, iOS 9.0 |
| Ouderlijk toezicht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal processorkernen | 2 |
| Frequentie van processor | 1 GHz |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DHCP client | ✓︎ |
| DHCP server | ✓︎ |
| DMZ support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernetkabel | ✓︎ |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4897098683019 |
| Vendorcode | Deco X55(3-pack) |
| Artikelnr | 1074787 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
