Je bent nog niet ingelogd
MSI Roamii BE Lite Mesh System- 1 Pack router
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De MSI Roamii BE Lite is een moderne mesh-router met Wi-Fi 7-ondersteuning voor snelle en betrouwbare draadloze verbindingen. Het apparaat werkt op de 2.4GHz en 5GHz frequentiebanden en is ideaal voor huishoudens die naadloze netwerkdekking zoeken. Met 3 netwerkpoorten en bedrade snelheden tot 2500 Mbps biedt deze witte router uitstekende connectiviteit. De mesh-functionaliteit stelt u in staat om meerdere units te verbinden voor optimale dekking in uw woning, waardoor dode zones effectief worden geëlimineerd.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Mesh | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 3 |
| Snelheid bedraad | 2500 Mbps |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | December 2024 |
| EAN | 4711377198622 |
| Vendorcode | MRBE50-1PK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare antennes | ✖︎ |
| Antennes | 4 x |
| Soort antenne | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Firmware kan geüpgraded worden via | Netwerk |
| Mesh | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-PSK |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 5 GHz | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| 6 GHz | Ja, Nee |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 688 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 4323 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 12 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 1,5 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 2500 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 118.5 mm |
| Diepte | 108 mm |
| Gewicht | 585 gram |
| Hoogte | 238 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gast netwerk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugen | 256 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Netwerkpoorten | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ouderlijk toezicht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie van processor | 1,5 GHz |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DMZ support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernetkabel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377198622 |
| Vendorcode | MRBE50-1PK |
| Artikelnr | 1153527 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯