Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Strix GS-BE18000 router
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)


+ WIN EEN VAKANTIE!
+ 40 EUR Cashback
+ 25 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯
7x
De ASUS ROG Strix GS-BE18000 is een geavanceerde Wi-Fi 7 router met indrukwekkende prestaties voor gamers en power users. Met ondersteuning voor tri-band connectiviteit (2.4GHz, 5GHz en 6GHz) bereikt deze router maximale draadloze snelheden tot 11.529 Mbps. De router beschikt over zeven netwerkpoorten inclusief 2.5GHz snelle verbindingen voor vaste apparaten. Mesh-functionaliteit stelt u in staat meerdere eenheden te combineren voor naadloze dekking. WPS-ondersteuning vergemakkelijkt veilige apparaatverbinding. Perfect voor wie geavanceerde netwerkfunctionaliteit en high-speed connectiviteit zoekt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz, 6GHz |
| Mesh | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 7 |
| Snelheid draadloos (max) | 11529 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000, 2500 Mbps |
| WPS | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 389,00
laatste 90 dagen: 389,00
319,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
✓
+ 40 EUR Cashback
✓
+ 25 EURO TEGOED
Ga naar
Specificaties
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DSL WAN | ✖︎ |
| Ethernet WAN | ✓︎ |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare antennes | ✓︎ |
| Antennes | 8 x |
| Soort antenne | 4x4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mesh | ✓︎ |
| MU-MIMO-technologie | ✓︎ |
| Quality of Service (QoS) | ✓︎ |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Filtratie | ✓︎ |
| Firewall | ✓︎ |
| Geplande toegang | ✓︎ |
| MAC adres filtering | ✓︎ |
| Network address translation (NAT) | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | OWE, SSH, SSID, WPA, WPA2, WPA3-Enterprise, WPA3-Personal, WPS |
| System event log | ✓︎ |
| VPN eigenschappen | Instant Guard VPN Client L2TP VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 5 GHz | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| MAC-adrestabel | 64 entries |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne-ontwerp | Intern |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | LAN, Stroom, WAN, WLAN |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz, 6GHz |
| 6 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 688 Mbit/s |
| Snelheid draadloos (max) | 11529 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 5764 Mbit/s |
| WLAN-gegevensoverdrachtsnelheid (derde band) | 11529 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 110 - 240 V |
| Output current | 5 A |
| Spanning | 12 V |
| Type stroombron | AC, DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000, 2500 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 90 mm |
| Diepte | 225 mm |
| Gewicht | 928 gram |
| Hoogte | 225 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gast netwerk | ✓︎ |
| Dynamic DNS (DDNS) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Modulatie | 4096-QAM, OFDMA |
| Ondersteuning voor Samba (opslag) | ✓︎ |
| Poortactivering | ✓︎ |
| Port forwarding | ✓︎ |
| VPN-server | Y |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugen | 2048 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Netwerkpoorten | 7 |
| USB aansluiting | USB Type-A |
| Glasvezel | RJ-45 |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Flash memory | 256 MB |
| Frequentie van processor | 2000 MHz |
| Ouderlijk toezicht | ✓︎ |
| Upgraden van firmware mogelijk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal processorkernen | 4 |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DHCP server | ✓︎ |
| DMZ support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| WPS | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387880555 |
| Vendorcode | 90IG09Y0-MO9C00 |
| Artikelnr | 1160976 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Ontvang nu 40 EUR Cashback!
Ontvang nu 40 euro cashback bij aankoop van geselecteerde ASUS producten!
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
REVIEW EN ONTVANG 25 EURO GAMESPLANET TEGOED!
Deel je mening met de community!
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 25 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 25 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Vergelijkbare producten


+ WIN EEN VAKANTIE!
+ 40 EUR Cashback
+ 25 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯
