Je bent nog niet ingelogd
ASUS TUF Gaming TUF-BE3600 router
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯
16x
De ASUS TUF Gaming TUF-BE3600 router uit de netwerk draadloze productgroep biedt geavanceerde connectiviteit met Wi-Fi 7-ondersteuning. Deze router beschikt over dual-band connectiviteit op 2.4GHz en 5GHz met een maximale draadloze snelheid van 2500 Mbit/s. Met mesh-functionaliteit kunt u uw netwerk uitbreiden voor betere dekking. De router bevat vijf netwerkpoorten met bedrade snelheden tot 1000 Mbps en ondersteunt mobiele netwerkverbinding. Aanvullende functies omvatten WPS voor eenvoudig pairen en een robuust zwart ontwerp. Ideaal voor gamers die betrouwbare en snelle netwerkprestaties zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Mesh | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 5 |
| Snelheid draadloos (max) | 2500 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| WPS | ✓︎ |
| Mobiele netwerkverbinding | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 129,00
laatste 90 dagen: 129,00
99,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
Ga naar
Specificaties
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✓︎ |
| Ethernet WAN | ✓︎ |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare antennes | ✖︎ |
| Antennes | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mesh | ✓︎ |
| Quality of Service (QoS) | ✓︎ |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Firewall | Ja, Maximum Firewall Keyword Filter : 64 o Maximum Firewall Network Service Filter : 32 o Maximum Firewall URL Filter : 64 |
| MAC adres filtering | ✓︎ |
| NAT functionality | NAT Passthrough : PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through, SIP Pass-Through, PPPoE relay |
| Network address translation (NAT) | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | SSH, WPA-Enterprise, WPA-Personal, WPA2-Enterprise, WPA2-Personal, WPA3-Personal, WPS |
| System event log | ✓︎ |
| URL- filtering | ✓︎ |
| VPN eigenschappen | VPN Client L2TP VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 5 GHz | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne-ontwerp | Extern |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | LAN, Stroom, WAN |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| 6 GHz | ✖︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 688 Mbit/s |
| Snelheid draadloos (max) | 2500 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 2882 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Output current | 2 A |
| Spanning | 12 V |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 274 mm |
| Diepte | 168 mm |
| Gewicht | 561 gram |
| Hoogte | 205 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gast netwerk | ✓︎ |
| Dynamic DNS (DDNS) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Modulatie | 4096-QAM, OFDMA |
| Ondersteuning voor Samba (opslag) | ✓︎ |
| Poortactivering | ✓︎ |
| Port forwarding | ✓︎ |
| VPN-server | VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugen | 1000 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 5 |
| USB aansluiting | USB Type-A |
| Glasvezel | RJ-45 |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Flash memory | 256 MB |
| Frequentie van processor | 2000 MHz |
| Ingebouwde ftp-server | ✓︎ |
| Ouderlijk toezicht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal processorkernen | 4 |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DHCP server | ✓︎ |
| DMZ support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| WPS | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387582060 |
| Vendorcode | 90IG0900-MO9C00 |
| Artikelnr | 963468 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
+ WIN EEN VAKANTIE!
❮
❯
❮
❯