Je bent nog niet ingelogd
ASUS RT-AX50 Go draadloze Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wit router
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
+ 10 EUR Cashback
❮
❯
De ASUS RT-AX50 Go is een moderne dual-band router met Wi-Fi 6 technologie (802.11ax) die werkt op 2.4 GHz en 5 GHz frequenties. Dit apparaat ondersteunt draadloze snelheden tot 1501 Mbit/s en biedt een bedrade verbinding van 1000 Mbps. De router is voorzien van meshfunctionaliteit voor uitgebreide netwerkcoverage en beschikt over mobiele netwerkverbinding. Met één netwerkpoort en een elegant wit design, biedt deze ASUS router een flexibele connectiviteitsoplossing voor moderne thuisnetwerken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Mesh | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 1 |
| Snelheid draadloos (max) | 1501 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| Mobiele netwerkverbinding | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 10 EUR Cashback
Ga naar
Specificaties
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✓︎ |
| Ethernet WAN | ✓︎ |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare antennes | ✖︎ |
| Antennes | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mesh | ✓︎ |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA2-Personal, WPA3-Personal |
| System event log | ✓︎ |
| VPN eigenschappen | VPN Client Open VPN Support Surfshark |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 5 GHz | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne-ontwerp | Intern |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| 6 GHz | ✖︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 300 Mbit/s |
| Snelheid draadloos (max) | 1501 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 1201 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | ✖︎ |
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 70 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Gewicht | 85 gram |
| Hoogte | 26.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45), USB Type-C |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gast netwerk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Modulatie | 4096-QAM, OFDMA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugen | 128 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Netwerkpoorten | 1 |
| USB aansluiting | USB Type-C |
| Glasvezel | RJ-45, WISP |
| USB oplaadpoort | ✓︎ |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Flash memory | 128 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DHCP server | ✓︎ |
| DMZ support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| WPS | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387792445 |
| Vendorcode | 90IG09T0-MO0B00 |
| Artikelnr | 1167283 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
Ontvang nu 10 EUR Cashback!
Ontvang nu 10 euro cashback bij aankoop van geselecteerde ASUS producten!
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
Vergelijkbare producten
+ 10 EUR Cashback
❮
❯