Je bent nog niet ingelogd
MSI Roamii BE Pro Mesh System Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) Wit 3 Intern router
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De MSI Roamii BE Pro is een mesh-routersysteem met Wi-Fi 7-technologie voor snelle en betrouwbare draadloze verbindingen. Het systeem ondersteunt zowel 2.4 GHz als 5 GHz frequentiebanden en biedt draadloze snelheden tot 5764 Mbit/s. Met mesh-functies zorgt het voor uitgebreide dekkingsgebieden in uw woning. De router beschikt over 3 netwerkpoorten voor bekabelde apparaten met snelheden tot 2500 Mbps. Het systeem bevat WPS voor eenvoudige verbindingen en heeft een schoon wit design dat goed past in elke interieur. Ideaal voor huishoudens met hoge bandbreedte-eisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Mesh | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 3 |
| Snelheid draadloos (max) | 5764 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 2500 Mbps |
| WPS | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Glasvezel | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare antennes | ✖︎ |
| Antennes | 4 x |
| Soort antenne | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Firmware kan geüpgraded worden via | Netwerk |
| Mesh | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-PSK |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 5 GHz | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| 6 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 688 Mbit/s |
| Snelheid draadloos (max) | 5764 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 4323 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 12 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 3 A |
| PoE ondersteuning | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 2500 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 118.5 mm |
| Diepte | 108 mm |
| Gewicht | 830 gram |
| Hoogte | 238 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gast netwerk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugen | 256 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Netwerkpoorten | 3 |
| USB aansluiting | 1, USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ouderlijk toezicht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie van processor | 1,5 GHz |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernetkabel | ✓︎ |
| WPS | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377340465 |
| Vendorcode | MRBE110-2PK |
| Artikelnr | 1171142 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯