Je bent nog niet ingelogd
FRITZ!Mesh Wi-Fi Set 1600 3-pack Edition International router
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De FRITZ!Mesh Wi-Fi Set 1600 3-pack Edition is een geavanceerd mesh-routersysteem dat draadloze dekking uitbreid over uw woning. Dit systeem ondersteunt Wi-Fi 6 (802.11ax) technologie op de 5GHz frequentieband met draadloze snelheden tot 3000 Mbit/s. Met drie units kunt u een naadloos mesh-netwerk opzetten voor consistente verbindingen in meerdere ruimtes. Elk apparaat beschikt over drie netwerkpoorten voor bedrade verbindingen tot 1000 Mbps. Het stijlvolle design in rood en wit voegt een modern accent toe aan elke ruimte. Dit routersysteem biedt flexibiliteit en performance voor hedendaagse netwerkvereisten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | FRITZ! |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Frequentieband | 5GHz |
| Mesh | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 3 |
| Snelheid draadloos (max) | 3000 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| Kleur Product | Rood, Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| EAN | 4023125031274 |
| Vendorcode | 20003127 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare antennes | ✖︎ |
| Soort antenne | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mesh | ✓︎ |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA2, WPA3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 5 GHz | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Rood, Wit |
| LED-indicatoren | Systeem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 5GHz |
| 6 GHz | ✖︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 2400 Mbit/s |
| Snelheid draadloos (max) | 3000 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 600 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 6 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Gewicht | 480 gram |
| Hoogte | 80 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal eenheden inbegrepen | 3 stuk(s) |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Netwerkpoorten | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernetkabel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4023125031274 |
| Vendorcode | 20003127 |
| Artikelnr | 1663110 |
| Merk | FRITZ! |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯