Je bent nog niet ingelogd
TP-Link TL-WR802N V4 router
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
2x
De TP-Link TL-WR802N V4 is een compacte draadloze router die ideaal is voor kleinere netwerken. Met Wi-Fi 4 standaard bereikt het draadloze snelheden tot 300 Mbit/s op de 2.4GHz band, wat voldoende is voor basale internetgebruik en streamen. De router beschikt over één netwerkpoort met ondersteuning voor 10 en 100 Mbps verbindingen. Het apparaat is verkrijgbaar in blauw en wit en biedt een eenvoudige manier om uw apparaten draadloos met internet te verbinden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz |
| Aantal Netwerkpoorten | 1 |
| Snelheid draadloos (max) | 300 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 10, 100 Mbps |
| Kleur Product | Blauw, Wit |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 6935364071714 |
| Vendorcode | TL-WR802N |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| DSL WAN | ✖︎ |
| Ethernet WAN | ✓︎ |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare antennes | ✖︎ |
| Ontvang vermogen | 270M: -65dBm@10% PER , 130M: -70dBm@10% PER , 108M: -82dBm@10% PER , 54M: -73dBm@10% PER , 11M: -82dBm@8% PER , 6M: -86dBm@10% PER , 1M: -90dBm@8% PER |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mesh | ✖︎ |
| Reset button | ✓︎ |
| Universal Plug and Play ( UPnP ) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DoS aanval preventie | ✓︎ |
| Filtratie | ✓︎ |
| Firewall | ✓︎ |
| IP-adresfilter | ✓︎ |
| MAC adres filtering | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit WEP, 152-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | ✓︎ |
| VPN eigenschappen | PPTP, L2TP, IPSec |
| Zendvermogen | CE: , <20dBm(2.4GHz) , FCC: , <30dBm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| 5 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne-ontwerp | Intern |
| Kleur Product | Blauw, Wit |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden | 11,54,300 Mbit/s |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz |
| 6 GHz | ✖︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Snelheid draadloos (max) | 300 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output current | 1 A |
| Spanning | 5 V |
| Type stroombron | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| Snelheid bedraad | 10, 100 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugenkaart slot(s) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 57 mm |
| Diepte | 57 mm |
| Gewicht | 65 gram |
| Hoogte | 18 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gast netwerk | ✓︎ |
| Dynamic DNS (DDNS) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Poortactivering | ✓︎ |
| Supported WAN type | IP, Static IP, PPPoE, PPTP, L2TP |
| VPN-doorvoer | ✓︎ |
| Web-gebaseerd management | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Rack-montage | ✖︎ |
| xDSL-verbinding | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 1 |
| USB aansluiting | 1 |
| Frequentiebereik | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Glasvezel | RJ-45 |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DHCP client | ✓︎ |
| DHCP server | ✓︎ |
| DMZ support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6935364071714 |
| Vendorcode | TL-WR802N |
| Artikelnr | 750436 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯