Je bent nog niet ingelogd
MSI AXE5400 Wi-Fi USB Stick
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De MSI AXE5400 Wi-Fi USB Stick is een draadloze netwerkadapter die via USB-A aansluit op uw apparaat. Dit model ondersteunt de moderne Wi-Fi 6E standaard (802.11ax) en biedt ondersteuning voor 5 GHz netwerken. Met een maximale draadloze snelheid van 2402 Mbit/s is deze stick geschikt voor gebruikers die op zoek zijn naar een compact accessoire voor verbeterde draadloze verbindingen. De stick is eenvoudig in gebruik en biedt MSI-kwaliteit in een compact formaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Aansluiting | USB-A |
| Snelheid draadloos (max) | 2402 Mbit/s |
| 5 GHz | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 4711377126434 |
| Vendorcode | GUAXE54 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Externe antennes | 1 x |
| Antenne | 1 (inklapbaar) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beveiliging | WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-Enterprise, WPA3-Personal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid draadloos (max) | 2402 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| 5 GHz | ✓︎ |
| 6 GHz | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 102 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Gewicht | 46 g |
| Hoogte | 19 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-A |
| Interface | WLAN |
| USB-connector vormfactor | Recht |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 2402 Mbit/s |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| WPS | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377126434 |
| Vendorcode | GUAXE54 |
| Artikelnr | 967599 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯