Zyxel XGS1250-12 Managed 10G Ethernet (100/1000/10000) Grijs netwerk switch
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
22x
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Zyxel
Max. Snelheid10 Gbps
Aantal LAN poorten11
SPF/SFP+ Poorten ✓︎
Managed ✓︎
Verkrijgbaar sindsSeptember 2024
EAN4718937634453
VendorcodeXGS1250-12-ZZ0102F
Garantie24 maanden
Toon meer
259,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
Specificaties
Vaak samen gekocht
Extra informatie
Specificaties
Beheerfuncties
Eigenschap Waarde
MIB-ondersteuning Y
Multicast-ondersteuning✓︎
Quality of Service (QoS)✓︎
Reset button✓︎
Managed✓︎
Switch-laag L2
Beveiliging
DHCP-functies DHCP client
Data-uitwisseling
Jumbo frames 12000
Jumbo Frames ondersteuning✓︎
MAC-adrestabel 16000 entries
Switchingcapaciteit 96 Gbit/s
Verzending snelheid 71,42 Mpps
Design
Aantal ventilatoren 1 ventilator(en)
DIN rail bevestiging ✖︎
Kleur Product Grijs
LED-indicatoren✓︎
Materiaal behuizing Aluminium, Zoolplaat
Overtollige fans ondersteuning✓︎
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
PoE ondersteuning ✖︎
Vermogensverbruik (max) 20,06 W
Voeding AC
Gewicht en omvang
Lengte 250 mm
Diepte 104 mm
Gewicht 783 g
Hoogte 27 mm