Je bent nog niet ingelogd
Trust Kazun Draadloze presenter RF Aluminium, Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Trust Kazun is een draadloze presenter van aluminium in zwart, ontworpen voor professionele presentaties. Met een werkbereik van 10 meter biedt dit apparaat voldoende vrijheid om door uw presentatieruimte te bewegen. De presenter beschikt over 4 bedieningsknoppen voor intuïtieve bediening en een rode laserpointer voor nauwkeurige aanduidingen. Het compacte en elegante ontwerp maakt het een praktische keuze voor zakelijke en educatieve toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Trust |
| Laser aanwijs kleur | Rood |
| Bereik (Draadloos) | 10 m |
| Knoppen (aantal) | 4 |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2020 |
| EAN | 8713439233339 |
| Vendorcode | 23333 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| LED-indicatoren | Activiteit |
| Ontvanger type | Micro-ontvanger |
| Wireless ontvanger interface | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opladen via USB | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik (Draadloos) | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 27 mm |
| Diepte | 13 mm |
| Gewicht | 47 g |
| Hoogte | 133 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen lasergolf | 1 mW |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | Micro-USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Knoppen (aantal) | 4 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Laser aanwijs kleur | Rood |
| Scrollwiel | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Accu |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze technologie | RF |
| USB aansluiting | USB-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Laser klasse | 2 |
| Presenteer functies | Laseraanwijzer |
| Trackball | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8713439233339 |
| Vendorcode | 23333 |
| Artikelnr | 1100414 |
| Merk | Trust |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Draadloze presenter
Draadloze pen van aluminium met rode laser voor het bedienen van uw presentaties
Alle ruimte voor ideeën
Spreek je beter als je je vrij kunt bewegen? Daar hebben we iets voor. De Kazun Draadloze Presenter is volledig wireless. Je verbindt ‘m via een USB-microreceiver en hebt een bereik van 30 meter. Dus laat al die briljante ideeën de vrije loop tijdens je presentatie.
Fijn in de hand
De aluminium behuizing van de presenter is stevig en strak. Een robuust design dat een professionele uitstraling aan elk (thuis)kantoor geeft.
Opgeladen, klaar
De ingebouwde oplaadbare batterij gaat uren mee. Zo blijf jij productief en zeg je vaarwel tegen wegwerpbatterijen.
Power to you
Maak volop gebruik van vier PowerPoint functies (volgende pagina, vorige pagina, start/stop, wit scherm) waardoor jij de regie houdt tijdens je presentatie.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
