Je bent nog niet ingelogd
MediaRange MROS263 muis Thuis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De MediaRange MROS263 is een ergonomische trackball muis ontworpen voor thuisgebruik. Met zeven programmeerbare knoppen biedt deze invoerapparaat flexibiliteit voor verschillende taken. De USB-C aansluiting zorgt voor een betrouwbare verbinding met uw computer. Met een maximale resolutie van 2400 dpi levert de muis nauwkeurige bewegingen op het scherm. Het compacte ontwerp weegt slechts 134 gram, waardoor de muis comfortabel in de hand ligt voor uitgebreid gebruik. Ideaal voor kantoor- en thuiswerkactiviteiten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Mediarange |
| Aansluiting | USB-C |
| Resolutie (max) | 2400 dpi |
| Knoppen (aantal) | 7 |
| Gewicht | 134 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 4260664878513 |
| Vendorcode | MROS263 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium |
| Capaciteit | 600 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type Sensor | Trackball |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duimsteun | ✓︎ |
| Kleur Product | Rood, Zwart |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Batterij formaat | AA |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 97 mm |
| Diepte | 134 mm |
| Gewicht | 134 gram |
| Hoogte | 48 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen meegeleverd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-C |
| Knoppen (aantal) | 7 |
| Scrollwiel | ✓︎ |
| Bedoeld voor | Thuis |
| Resolutie (max) | 2400 dpi |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Snelheid | 30 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260664878513 |
| Vendorcode | MROS263 |
| Artikelnr | 1164752 |
| Merk | Mediarange |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
