Je bent nog niet ingelogd
Logitech MK710 en toetsenbord en muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Logitech MK710 is een draadloze desktop set bestaande uit een volledig formaat QWERTY-toetsenbord en ergonomische muis. Dankzij de RF 2.4GHz verbinding werkt deze set betrouwbaar op afstand zonder kabels. Met USB-aansluiting biedt het een praktische oplossing voor zowel thuiswerk als kantoorgebruik. Het zwarte design past in elke werkruimte. Deze set combineert gemak en functionaliteit voor dagelijks gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Gebruik | Home en Office |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Indeling | QWERTY |
| Aansluiting | USB |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
| EAN | 5099206021150 |
| Vendorcode | 920-002442 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✓︎ |
| Type beeldscherm | LCD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE FCC CB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✖︎ |
| Toetsverlichting | ✖︎ |
| Intern | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Ontvanger type | Unifying receiver |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Aantal batterijen (muis) | 2 |
| Automatisch uitschakelen | ✓︎ |
| Keyboard batterij type | AA |
| Muis batterij type | AA |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Service levensduur van batterij | 36 maand(en) |
| Type batterij | AA |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Ergonomisch ontwerp | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 460 x 242 x 31 mm |
| Gewicht muis | 135 g |
| Gewicht toetsenbord | 905 g |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 18,7 x 6,1 x 14,4 mm |
| Receiver gewicht | 1,8 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Aansluiting | USB |
| Aantal knoppen | 5 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Soort muis | Laser |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Scroll | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 50992060211517 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | USB CD-ROM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✓︎ |
| Supersnel scrollen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Unifying receiver | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen muis (BxDxH) | 71 x 42 x 109 mm |
| Compatibele besturingssystemen | Windows (XP, Vista, 7, 8, 10 and later) |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal hot keys | 6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-hub | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbare keyboard hoogte | ✓︎ |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 110 |
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Afstand tussen toetsen | 3,4 mm |
| Full-size toetsenbord | ✓︎ |
| Hoekaanpassing (max) | 8° |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Morsbestendig tot | 60 ml |
| Numpad | ✓︎ |
| Polssteun | ✓︎ |
| Media toetsen | ✓︎ |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Taal toetsenbord | US International |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Indeling | QWERTY |
| Windows-toetsen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206021150 |
| Vendorcode | 920-002442 |
| Artikelnr | 101846 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Waar comfort en productiviteit hand in hand gaan.
Vol vermogen
Dankzij de batterijlevensduur tot drie jaar voor het toetsenbord en de muis zou u nog vergeten dat er batterijen aan te pas komen.
* Levensduur van de batterijen in het toetsenbord is berekend op basis van een geschatte 2 miljoen toetsaanslagen per jaar in een kantooromgeving. Gebruikerservaring kan variëren. Levensduur van de batterijen in de muis kan variëren, afhankelijk van gebruiks- en computeromstandigheden.
Maak het u gemakkelijk
Dankzij de Logitech Incurve keys en de zachte handsteun voelt het net alsof dit vlakke toetsenbord speciaal voor u gemaakt is.
Klein wondertje
U kunt de kleine, draadloze Logitech Unifying-ontvanger in uw laptop laten zitten en apparaten toevoegen wanneer u die nodig hebt.
Comfort en productiviteit gaan hand in hand dankzij de geronde toetsen, zachte handsteun en een muis die supersnel kan scrollen.
Batterijlevensduur van drie jaar
De batterijen van zowel het toetsenbord als de muis gaan tot drie jaar mee. Batterijen verwisselen kost nu minder moeite en geld en u spaart het milieu.
Logitech Incurve keys
De ronde toetsen met zachte randen brengen uw vingers in de juiste positie en nodigen uw vingertoppen uit om van toets naar toets te glijden, urenlang in alle comfort.
Vlak profiel, diepere toetsindruk
U kunt de toetsen verder indrukken (iets wat van de meeste vlakke en laptoptoetsenborden niet kan worden gezegd) zodat u comfortabeler kunt werken en beter kunt typen.
Zachte handsteun
Uw handen kunnen zich ontspannen. De zachte handsteun voelt zoveel beter aan dan hard plastic.
Voorgevormde muis
Uw handen en vingers nemen een comfortabele en natuurlijke houding aan.
Supersnel scrollen
Vlieg door lange documenten en webpagina's met slechts één draai aan het soepele scrollwiel.
Lcd-dashboard
Het lcd-dashboard stelt u in één oogopslag op de hoogte van de status van uw batterij, Caps Lock, Scroll Lock en Num Lock, zodat u ongestoord kunt typen.
Logitech Unifying-ontvanger
De kleine ontvanger kan op uw laptop aangesloten blijven. Bovendien kunt u een compatibele muis of numeriek toetsenblok toevoegen zonder gedoe met meerdere USB-ontvangers.
Geavanceerde, draadloze 2.4GHz-verbinding van Logitech
U kunt vol vertrouwen werken en gamen waar u maar wilt. De gecodeerde, veilige draadloze technologie verzekert u van een betrouwbare verbinding met vrijwel geen vertraging of uitval.
Vol vermogen
Dankzij de batterijlevensduur tot drie jaar voor het toetsenbord en de muis zou u nog vergeten dat er batterijen aan te pas komen.
* Levensduur van de batterijen in het toetsenbord is berekend op basis van een geschatte 2 miljoen toetsaanslagen per jaar in een kantooromgeving. Gebruikerservaring kan variëren. Levensduur van de batterijen in de muis kan variëren, afhankelijk van gebruiks- en computeromstandigheden.
Maak het u gemakkelijk
Dankzij de Logitech Incurve keys en de zachte handsteun voelt het net alsof dit vlakke toetsenbord speciaal voor u gemaakt is.
Klein wondertje
U kunt de kleine, draadloze Logitech Unifying-ontvanger in uw laptop laten zitten en apparaten toevoegen wanneer u die nodig hebt.
Comfort en productiviteit gaan hand in hand dankzij de geronde toetsen, zachte handsteun en een muis die supersnel kan scrollen.
Batterijlevensduur van drie jaar
De batterijen van zowel het toetsenbord als de muis gaan tot drie jaar mee. Batterijen verwisselen kost nu minder moeite en geld en u spaart het milieu.
Logitech Incurve keys
De ronde toetsen met zachte randen brengen uw vingers in de juiste positie en nodigen uw vingertoppen uit om van toets naar toets te glijden, urenlang in alle comfort.
Vlak profiel, diepere toetsindruk
U kunt de toetsen verder indrukken (iets wat van de meeste vlakke en laptoptoetsenborden niet kan worden gezegd) zodat u comfortabeler kunt werken en beter kunt typen.
Zachte handsteun
Uw handen kunnen zich ontspannen. De zachte handsteun voelt zoveel beter aan dan hard plastic.
Voorgevormde muis
Uw handen en vingers nemen een comfortabele en natuurlijke houding aan.
Supersnel scrollen
Vlieg door lange documenten en webpagina's met slechts één draai aan het soepele scrollwiel.
Lcd-dashboard
Het lcd-dashboard stelt u in één oogopslag op de hoogte van de status van uw batterij, Caps Lock, Scroll Lock en Num Lock, zodat u ongestoord kunt typen.
Logitech Unifying-ontvanger
De kleine ontvanger kan op uw laptop aangesloten blijven. Bovendien kunt u een compatibele muis of numeriek toetsenblok toevoegen zonder gedoe met meerdere USB-ontvangers.
Geavanceerde, draadloze 2.4GHz-verbinding van Logitech
U kunt vol vertrouwen werken en gamen waar u maar wilt. De gecodeerde, veilige draadloze technologie verzekert u van een betrouwbare verbinding met vrijwel geen vertraging of uitval.
Toon meer
❮
❯
❮
❯



