Je bent nog niet ingelogd
Logitech MK120 en toetsenbord en muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
8x
Logitech MK120 is een praktische desktopset bestaande uit een volledig formaat toetsenbord en muis, speciaal ontworpen voor zowel thuisgebruik als kantooromgevingen. Het QWERTY-toetsenbord biedt comfort voor dagelijks werk, terwijl de muis nauwkeurige bedieningscapaciteit levert. Beide apparaten verbinden via USB en presenteren zich in een slanke zwarte afwerking. Deze combinatie biedt een betrouwbare oplossing voor gebruikers die een eenvoudige, geïntegreerde invoeroplossing zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Gebruik | Home en Office |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Indeling | QWERTY |
| Aansluiting | USB |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
| EAN | 5099206020665 |
| Vendorcode | 920-002562 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vingerafdruklezer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✖︎ |
| Toetsverlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 155 x 450 x 23,5 mm |
| Gewicht muis | 90 g |
| Gewicht toetsenbord | 550 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Aansluiting | USB |
| Aantal knoppen | 3 |
| Soort muis | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 1000 DPI |
| Scroll | ✓︎ |
| Scroll type | Wiel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | Dit heeft u nodig: Windows 7, 8, 10 of hoger Twee beschikbare USB-poorten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✓︎ |
| Lengte muiskabel | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen muis (BxDxH) | 62 x 38 x 113 mm |
| Compatibele besturingssystemen | - Windows XP, Windows Vista, Windows 7 - Linux kernel 2.6+ |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-hub | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Morsbestendig tot | 60 ml |
| Numpad | ✓︎ |
| Polssteun | ✖︎ |
| Media toetsen | ✖︎ |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Taal toetsenbord | US International |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Indeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206020665 |
| Vendorcode | 920-002562 |
| Artikelnr | 101935 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Een duurzaam duo dat comfort, stijl en eenvoud combineert.
Dit stijlvolle en toch robuuste toetsenbord voelt comfortabel aan dankzij de vlakke, muisstille toetsen en standaardindeling. En de optisch muis met hoge definitie biedt u comfort en controle met de soepele, nauwkeurige tracking en een comfortabele, symmetrische vorm.
Dit stijlvolle en toch robuuste toetsenbord voelt comfortabel aan dankzij de vlakke, muisstille toetsen en standaardindeling. En de optisch muis met hoge definitie biedt u comfort en controle met de soepele, nauwkeurige tracking en een comfortabele, symmetrische vorm.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯



