Je bent nog niet ingelogd
HP 330 draadloze en draadloos toetsenbord en muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
1x
HP 330 is een draadloze desktop set bestaande uit toetsenbord en muis, ideaal voor thuis- en kantooromgeving. Het full-sized AZERTY-toetsenbord biedt comfortabel typen met standaardindeling. De set werkt via RF 2.4GHz draadloze verbinding voor betrouwbare connectiviteit zonder kabel. Met het compacte draadloze muis-design krijgt u een ergonomische werkplek met maximale bewegingsvrijheid. Het stijlvolle zwarte design past in elke omgeving. Perfect voor dagelijks gebruik op uw werkstation of thuiskantoor.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Gebruik | Home en Office |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Indeling | AZERTY |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
| EAN | 197029648877 |
| Vendorcode | 2V9E6AA#AC0 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✖︎ |
| Toetsverlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Keyboard batterij type | AAA |
| Muis batterij type | AAA |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 425.9 mm |
| Diepte | 146.1 mm |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 425,8 x 146,1 x 26,8 mm |
| Gewicht | 420 g |
| Gewicht muis | 50 g |
| Gewicht toetsenbord | 420 g |
| Hoogte | 26.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 2 |
| Scroll | ✓︎ |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UNSPSC-code | 43211733 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen muis (BxDxH) | 103 x 61,1 x 34 mm |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 195161923722 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Numpad | ✓︎ |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Indeling | AZERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 197029648877 |
| Vendorcode | 2V9E6AA#AC0 |
| Artikelnr | 1082666 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten



