Je bent nog niet ingelogd
DELL KM555 Inclusief Universeel RF-draadloos + Bluetooth AZERTY Frans Zwart toetsenbord en muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
Het DELL KM555 is een complete desktop set met toetsenbord en muis, geschikt voor universeel gebruik. Met het full-sized AZERTY-toetsenbord profiteert u van een ergonomische indeling voor Franse gebruikers. De set biedt flexibele connectiviteit via zowel Bluetooth als RF 2.4GHz draadloos, waardoor u gemakkelijk tussen apparaten kunt schakelen. Het stijlvolle zwarte ontwerp past in elke werkruimte. Ideaal voor kantoor, thuis of onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dell |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Indeling | AZERTY |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 5397184911839 |
| Vendorcode | KM555-BLK-FR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Muis batterij type | AA |
| Service levensduur van batterij | 36 maand(en) |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 399 x 127 x 26 mm |
| Gewicht muis | 67 g |
| Gewicht toetsenbord | 406 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Universeel |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Aantal knoppen | 3 |
| Soort muis | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 4020 DPI |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Scroll | ✓︎ |
| Scroll type | Wiel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen muis (BxDxH) | 60 x 105 x 38 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04 LTS |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal hot keys | 18 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbare keyboard hoogte | ✓︎ |
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Multimediatoetsen | ✓︎ |
| Numpad | ✓︎ |
| Macro toetsen | ✓︎ |
| Media toetsen | ✓︎ |
| Taal toetsenbord | Frans |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Plunger key switch |
| Indeling | AZERTY |
| Windows-toetsen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5397184911839 |
| Vendorcode | KM555-BLK-FR |
| Artikelnr | 1148906 |
| Merk | Dell |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯



