Je bent nog niet ingelogd
HP 235 draadloze en combo toetsenbord en muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De HP 235 draadloze combo is een praktische oplossing voor thuis en kantoor. Dit full-sized toetsenbord en muis set werkt draadloos via RF 2.4GHz technologie, wat zorgt voor betrouwbare connectiviteit zonder kabels. Het zwarte ontwerp past in elke werkomgeving. De draadloze verbinding biedt vrijheid van beweging en een opgeruimd bureau. Ideaal voor gebruikers die comfort en flexibiliteit zoeken bij hun dagelijkse computerwerk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Gebruik | Home en Office |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 198122957866 |
| Vendorcode | 1Y4D0UT#AB9 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✖︎ |
| Compatibiliteit | Compatibel met alle HP pc's met een beschikbare USB-A-poort. |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Muis batterij type | AA |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 440 x 146,2 x 27,6 mm |
| Gewicht | 500 g |
| Gewicht muis | 60 g |
| Gewicht toetsenbord | 500 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 3 |
| Soort muis | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 1600 DPI |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UNSPSC-code | 43211733 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | Available USB-A port |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen muis (BxDxH) | 63,3 x 115 x 36,2 mm |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (ABB) 198122957910; (AC3) 198122958467 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 198122957910 |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Afstand tussen toetsen | 2,5 mm |
| Numpad | ✓︎ |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Membraan keyswitch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 198122957866 |
| Vendorcode | 1Y4D0UT#AB9 |
| Artikelnr | 1157428 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯



