Je bent nog niet ingelogd
ASUS W5000 Inclusief Kantoor RF Draadloos Wit toetsenbord en muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De ASUS W5000 is een stijlvolle en functionele desktop set bestaande uit een RF draadloos toetsenbord en muis in de kleur wit. Ideaal voor zowel thuisgebruik als op kantoor, met een volledig formaat toetsenbord voor comfortabel typen. De draadloze 2.4GHz RF-verbinding zorgt voor een betrouwbare en responsieve besturing zonder gedoe met kabels. Deze ASUS set is een praktische en elegant ontworpen toevoeging voor uw werkplek of thuissituatie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Gebruik | Home en Office |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 4711387538548 |
| Vendorcode | 90XB0430-BKM3D0 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Muis batterij type | AA |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 434,4 x 120,5 x 21,5 mm |
| Gewicht muis | 57.8 g |
| Gewicht toetsenbord | 460 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 3 |
| Soort muis | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 1600 DPI |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Functietoetsen | DPI-schakelaar |
| Scroll | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Horizontaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✓︎ |
| Technologie muisbatterij | Alkaline |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen muis (BxDxH) | 60,7 x 110 x 30,7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal hot keys | 13 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Numpad | ✓︎ |
| Polssteun | ✖︎ |
| Media toetsen | ✓︎ |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Windows-toetsen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387538548 |
| Vendorcode | 90XB0430-BKM3D0 |
| Artikelnr | 1164282 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯



