Je bent nog niet ingelogd
DELL Pro 5 KM526 Inclusief Thuis/Werk RF Draadloos International Zwart toetsenbord en muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
# DELL Pro 5 KM526 Toetsenbord en Muis Set
De DELL Pro 5 KM526 is een draadloze desktop set bestaande uit een toetsenbord en muis, ideaal voor thuis- en werkgebruik. Deze set maakt gebruik van RF-draadlose verbinding voor een betrouwbare en stabiele connectie zonder kabels. Het toetsenbord beschikt over een QWERTY US International indeling en is ontworpen voor comfortabel typen. De set is uitgevoerd in zwart en biedt een professionele uitstraling. Met beide apparaten in één set krijgt u een complete werkoplossing voor uw computeromgeving.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dell |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Indeling | QWERTY |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 5397321023692 |
| Vendorcode | KM526-BLK-INT |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Muis batterij type | AA |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 122,08 x 432,68 x 26,21 mm |
| Gewicht muis | 58.15 g |
| Gewicht toetsenbord | 405.99 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Thuis/Werk |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 3 |
| Soort muis | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 6000 DPI |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Scroll | ✓︎ |
| Scroll type | Wiel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✓︎ |
| Technologie muisbatterij | Alkaline |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen muis (BxDxH) | 61,7 x 115 x 39,4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal hot keys | 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Numpad | ✓︎ |
| Macro toetsen | ✓︎ |
| Media toetsen | ✓︎ |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Taal toetsenbord | US International |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Plunger key switch |
| Indeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5397321023692 |
| Vendorcode | KM526-BLK-INT |
| Artikelnr | 1170503 |
| Merk | Dell |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯



