Je bent nog niet ingelogd
Gembird KBS-WMS-01 Inclusief Kantoor RF Draadloos International Zwart toetsenbord en muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
De Gembird KBS-WMS-01 is een complete desktop set bestaande uit toetsenbord en muis, ontworpen voor thuis- en kantoorgebruik. Het full-sized QWERTY-toetsenbord biedt comfortabel en efficiënt werken, terwijl de draadloze RF 2.4GHz-verbinding vrijheid van beweging garandeert. De zwarte afwerking geeft een professioneel uiterlijk. Deze set is ideaal voor gebruikers die een betrouwbare, draadloze invoeroplossing zoeken zonder kabels op hun werkplek.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Gebruik | Home en Office |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Indeling | QWERTY |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 8716309136792 |
| Vendorcode | KBS-WMS-01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur (AEEA) naleving | ✓︎ |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✖︎ |
| Flexibel keyboard | ✖︎ |
| Inklapbaar | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijen (keyboard) | 1 |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Keyboard batterij type | AA |
| Muis batterij type | AA |
| Stroomverbruik | 5 mA |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 440 x 129 x 30 mm |
| Gewicht toetsenbord | 490 g |
| Headset afmetingen (BxDxH) | 61 x 108 x 39 mm |
| Headset gewicht | 55 g |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 18 x 14 x 7 mm |
| Receiver gewicht | 2 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✖︎ |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 6 |
| Bewegingsresolutie | 5000 DPI |
| Frequentieband | 2.402 - 2.48 GHz |
| Scroll | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✓︎ |
| Levensduur muisknoppen | 3 miljoen tekens |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 22 dB |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Kwik, Lood, Cadmium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal toetsen, toetsenbord | 105 |
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Multimediatoetsen | ✓︎ |
| Numpad | ✓︎ |
| Polssteun | ✖︎ |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Stille toetsen | ✓︎ |
| Taal toetsenbord | US International |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Indeling | QWERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 3 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309136792 |
| Vendorcode | KBS-WMS-01 |
| Artikelnr | 1170822 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯



