Je bent nog niet ingelogd
Gembird KBS-WPS-01 Inclusief Kantoor RF Draadloos International Zwart toetsenbord en muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
De Gembird KBS-WPS-01 is een praktische desktop set bestaande uit een volledig toetsenbord en muis. Dit draadloze combopakket maakt gebruik van RF 2.4Ghz technologie voor betrouwbare verbinding zonder kabels. Het full-sized QWERTY toetsenbord met US International indeling is geschikt voor zowel thuiswerk als kantooromgeving. Het compacte zwarte design past goed op elk bureau. Deze set biedt comfort en gemak voor dagelijks typen en muisgebruik zonder last van snoeren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Gebruik | Home en Office |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Indeling | QWERTY |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 8716309136808 |
| Vendorcode | KBS-WPS-01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur (AEEA) naleving | ✓︎ |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✖︎ |
| Flexibel keyboard | ✖︎ |
| Inklapbaar | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijen (keyboard) | 1 |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Keyboard batterij type | AA |
| Muis batterij type | AA |
| Stroomverbruik | 10 mA |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 443 x 132 x 31 mm |
| Gewicht toetsenbord | 455 g |
| Headset afmetingen (BxDxH) | 61 x 113 x 38 mm |
| Headset gewicht | 60 g |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 18 x 14 x 7 mm |
| Receiver gewicht | 2 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✖︎ |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 3 |
| Bewegingsresolutie | 1200 DPI |
| Frequentieband | 2.402 - 2.48 GHz |
| Scroll | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✓︎ |
| Levensduur muisknoppen | 3 miljoen tekens |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Kwik, Lood, Cadmium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal toetsen, toetsenbord | 105 |
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 8 miljoen tekens |
| Multimediatoetsen | ✓︎ |
| Numpad | ✓︎ |
| Polssteun | ✖︎ |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Taal toetsenbord | US International |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Indeling | QWERTY |
| Toetsprofiel van computertoetsenbord | Low-profile |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 3 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309136808 |
| Vendorcode | KBS-WPS-01 |
| Artikelnr | 1170826 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯



