Je bent nog niet ingelogd
Logitech MK330 toetsenbord en muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
5x
De Logitech MK330 is een draadloos toetsenbord en muis set voor thuisgebruik en op kantoor. Met een full-sized QWERTY-indeling en een USB-aansluiting biedt dit set een comfortabele en efficiënte invoerervaring. De draadloze RF 2.4Ghz-technologie zorgt voor betrouwbare connectiviteit zonder gedoe met kabels. Met een stijlvol zwart design past de Logitech MK330 in diverse werkomgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Gebruik | Home en Office |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Indeling | QWERTY |
| Aansluiting | USB |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2018 |
| EAN | 5099206033627 |
| Vendorcode | 920-003986 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toetsverlichting | ✖︎ |
| Intern | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijen (keyboard) | 2 |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Keyboard batterij type | AAA |
| Muis batterij type | AA |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 3 |
| Service levensduur van batterij | 24 maand(en) |
| Type batterij | AAA |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Ergonomisch ontwerp | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 446,3 x 20,5 x 183 mm |
| Gewicht muis | 75.2 g |
| Gewicht toetsenbord | 570 g |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 14,4 x 6,6 x 18,7 mm |
| Receiver gewicht | 2 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Aansluiting | USB |
| Aantal knoppen | 3 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Soort muis | Optisch |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Scroll | ✓︎ |
| Scroll type | Wiel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijduur van muis | 12 maand(en) |
| Inclusief muis | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen muis (BxDxH) | 60 x 39 x 99 mm |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Maximale afstand | 10 m |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Full-size toetsenbord | ✓︎ |
| Morsbestendig tot | 60 ml |
| Numpad | ✓︎ |
| Macro toetsen | ✓︎ |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Taal toetsenbord | Brits Engels, UK International |
| Toetsenbord formaat | Full-Sized |
| Indeling | QWERTY |
| Windows-toetsen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206033627 |
| Vendorcode | 920-003986 |
| Artikelnr | 1741482 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



